[Video]: Heli Kırımları

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Cok enterasan olmasa da yine de güzel. Paylaşayım dedim :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Video: Heli Kırımları

Ah şu yer çekimi yokmu, hepsi onun yüzünden! Biri hariç, şu örtünün üstüne inen, o çok saçma sapan gerçekten...

Omer Erkan' Alıntı:
Ah şu yer çekimi yokmu, hepsi onun yüzünden! Biri hariç, şu örtünün üstüne inen, o çok saçma sapan gerçekten...
En komigi de o olmus zaten abi :):)

" Normal - flight " modu ne işe yararmış diyen arkadaşlar buyursunlar burdan yaksınlar " - 6 " derece açıyla koyarsan heliyi halının üstüne halıyıda çeker çimleride söker ;D

Güzel paylaşım Mehmet Bey teşekkürler. Suda yaptığı benim favorim, ama invertte yapsaymış daha güzel olurmuş.

Bizimde şöyle kırmalık helilerimiz olsa keşke :)

Türker Akgün' Alıntı:
" Normal - flight " modu ne işe yararmış diyen arkadaşlar buyursunlar burdan yaksınlar " - 6 " derece açıyla koyarsan heliyi halının üstüne halıyıda çeker çimleride söker ;D
Umarım mesaj doğru yere gider Turkerim ;D ;)

Ynt: [Video]: Heli Kırımları

O ilk baştaki heli ne hale gelmiş öyle ya :D

Ynt: [Video]: Heli Kırımları

ilk baştaki 4 5 heli E-Flite Blade 400 :) yahu bu model zaten sağır bi modeldir 6 kanala geçiş modelidir onunla takla atmaya kalkar artislik yaparsan pitch açısını fazla alamadığın ve flybarı sağır olduğu için çakılırsın işte böyle :D

Ynt: Ynt: [Video]: Heli Kırımları

Mesut AKIN' Alıntı:
ilk baştaki 4 5 heli E-Flite Blade 400 :) yahu bu model zaten sağır bi modeldir 6 kanala geçiş modelidir onunla takla atmaya kalkar artislik yaparsan pitch açısını fazla alamadığın ve flybarı sağır olduğu için çakılırsın işte böyle :D
Kesinlikle ustad. Guzel aciklama benim aklima gelmemisti. Yanlis hatirkamiyorsam Omer abimizde vardi bir tane E-Flite. Alet dedigin gibi durmak icin dizayn edilmis, hareket ve aksiyon icin degil :lollol: