[Video]: İsmail Şencan Silivri Goblin 570

is@_gs

Kargadan baıka kuı tanımam
25.14.2015 Cumartesi günü sabah erken saatte Sinan ve ben uçuşa gittik. Uçuşta yanıma model olarak Goblin 570 ve yeni Gaui X3'ü aldım malesef sadece 2 video var Gaui'nin madien videosu 18.04.2015'e ait iyi seyirler. :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim.Cok güzel bir model olmuş. Kırımsız uçuşlar dilerim.

Abi ellerine sağlık. Pal sesine doyduk. %p X3 de hayırlı uğurlu olsun.

Ayrıca pilotajı beğendim gelecek vaad ediyor kesinlikle. :thumbup:

Mesut Sert' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim.Cok güzel bir model olmuş. Kırımsız uçuşlar dilerim.
Teşekkürler Kardeşim her iki modelde de çok kahrımı çektin hakkını helal et. :)

Arda Erkan' Alıntı:
Abi ellerine sağlık. Pal sesine doyduk. %p X3 de hayırlı uğurlu olsun.

Ayrıca pilotajı beğendim gelecek vaad ediyor kesinlikle. :thumbup:
Teşekkürler Kardeşim daha iyileri senin olsun.
Ardacım Yavaş yavaş ilerliyoruz sizin kadar olamayız ama olduğu kadar diyelim. :thumbup:

Hayırlı olsun zevkler on numara %p dx9 goblin 570 gaui x3 hepsi şahane maşallah %p kırımsız uçuşlar olsun :saygilar:

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Hayırlı olsun İsmail. :thumbup:
Teşekkür ederim Tevfik Abim daha iyileri sizin olsun..

Selcuk Koyu' Alıntı:
Hayırlı olsun zevkler on numara %p dx9 goblin 570 gaui x3 hepsi şahane maşallah %p kırımsız uçuşlar olsun :saygilar:
Teşekkür ederim Selçuk daha iyileri sizlerin olsun...

bravo abi güzel uçuş olmuş yeni modelin de hayırlı olsun pallerin yere değmesin inş :bravo:

mustafa temuralay' Alıntı:
bravo abi güzel uçuş olmuş yeni modelin de hayırlı olsun pallerin yere değmesin inş :bravo:
Teşekkürler Kardeşim daha iyileri senin olsun..

İsmail , ellerine sağlık kardeşim , maşallah model on numara olmuş , güle güle kullan , kırımsız uçuşları olsun inşallah...Goblin uçuşuna söylenecek zaten tek kelime yok ama , maiden harika olmuş , ayarlar falan mükemmel , nerdeyse kendisi uçuyor sandım...Kuyruk süper , trim sıfır daha ne olsun...Tekrar hayırlı uğurlu olsun diyorum...... :halay: :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
İsmail , ellerine sağlık kardeşim , maşallah model on numara olmuş , güle güle kullan , kırımsız uçuşları olsun inşallah...Goblin uçuşuna söylenecek zaten tek kelime yok ama , maiden harika olmuş , ayarlar falan mükemmel , nerdeyse kendisi uçuyor sandım...Kuyruk süper , trim sıfır daha ne olsun...Tekrar hayırlı uğurlu olsun diyorum...... :halay: :saygilar:
Hakan Abim çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.. Aynen abi ayarlar tam oturdu sadece governor ayarlamıştım bu hafta normal uçuşta kafa turu biraz düşük geldi tekrardan arttırdık tam oldu şimdi tekrardan çok teşekkür ederim abi daha iyileri sizin olsun abicim.. :saygilar:

X3 hayırlı olsun Ismail, gayet yerinde ve güzel bir model. Kırımsız güzel günlerde keyifle kullan kardeşim :thumbup:

570 uçuşunda maşallah gayet başarılıydı. Bariz bir şekilde pilotajda ciddi bir gelişme var, aynen devam :halay:

İsmail hayırlı olsun güzel günlerde kırımsız uçuşlar inşallah