[Video]: kapali alan hover calismam

İlgi Alanı
Heli
Herkese selam.
sim ugraslarindan sonra 2 haftalik hover calismami, kuyrugu tekrar toparlayabilmemin serefine paylasiyorum 

Kapali alanda tehlikeli oldugunu soylediginizi duyar gibiyim fakat saatlerce kuyruktaki titreme sorunu ile ugrasinca maalesef zamani gece yaptik :) sonra da malum denemek icin sabredemeden kanim kaynadi.

Ozellikle fiziksel montaj videolarinizin tamamini izledim ve bu sayede tum kuyrugu sokup tekrar topladim. Hatta sorundan da bizzat bahsetmissiniz (kuyruk pal vidasinin lock tite'i fazla olunca haraketin kisitlanmasi). Birkez daha bu guzel topluluk ve bilgi paylasimi icin tesekkuru borc bilirim :saygilar: :saygilar:
Hemen herkes benden daha tecrubeli oldugu icin herturlu yonlendirmenizi mutlaka dikkate alacagim.
Ek olarak Mehmet Kocak'a telefonla destegi icin cok tesekkurler:)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline sağlık güzel paylaşım olmuş. :saygilar:

Herhangi bir aksilik olmazsa biz de bir filo ile katılacağız. Yeni micro uçaklar yaptık. :laugh:

yeni imal micro zero

Aytaç Yolcubal' Alıntı:
Herkese selam.
sim ugraslarindan sonra 2 haftalik hover calismami, kuyrugu tekrar toparlayabilmemin serefine paylasiyorum 

Kapali alanda tehlikeli oldugunu soylediginizi duyar gibiyim fakat saatlerce kuyruktaki titreme sorunu ile ugrasinca maalesef zamani gece yaptik :) sonra da malum denemek icin sabredemeden kanim kaynadi.
Sim çalışmasının faydası ortada :thumbup: Tebrikler Aytaç güzel bir hover videosu olmuş %p Kuyruktaki sorunu kendin konuları takip ederek çözmen ayrıca güzel olmuş :halay:

Bu işte SABIR çok önemli. Kapalı yerdeki uçuş ile ilgili olarak zaten söyleceğimiz yorumu sen de tahmin edip yazmıssın :D Sadece yerinde olsam test amaçlı daha kısa bir uçuş yapardım ;) Özellikle ilk zamanlar Hover deyip, geçtiğimiz hareket gerçekten çok yorucu olabiliyor.

Tekrar tebrik ediyoruz :thumbup: Ankara'daki buluşmalara mutlaka katılmanı öneririz :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sim çalışmasının faydası ortada :thumbup: Tebrikler Aytaç güzel bir hover videosu olmuş %p Kuyruktaki sorunu kendin konuları takip ederek çözmen ayrıca güzel olmuş :halay:

Bu işte SABIR çok önemli. Kapalı yerdeki uçuş ile ilgili olarak zaten söyleceğimiz yorumu sen de tahmin edip yazmıssın :D Sadece yerinde olsam test amaçlı daha kısa bir uçuş yapardım ;) Özellikle ilk zamanlar Hover deyip, geçtiğimiz hareket gerçekten çok yorucu olabiliyor.

Tekrar tebrik ediyoruz :thumbup: Ankara'daki buluşmalara mutlaka katılmanı öneririz :D

Çok teşekkür ederim Mehmet Abi :saygilar:
Ayarlar olana kadarki kısa uçuşları çekmedim. En son emin olduktan sonra da tadından bırakamadım. Ama oryantasyon kaybına mahal vermemek için tavsiyeni değerlendireceğim haklısın.
O değil bu nasıl bir hobi anlamadım bir sorun olunca işi gücü bırakıp dünyayla iletişimi kesesim geliyor (aynı hobiyle uğraşan insanlar hariç :laugh:). İnşallah kısa sürede sizin yolunuzda ilerlerim. Ankara'da fırsat buldukca tanışma fırsatı bulduklarımın başını ağrıtıyorum eksik olmasınlar :saygilar: