[Video]: Lightning McQueen RC Araba İncelemesi

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
Herkese merhaba,
Az önce tamamladığım video incelemeyi beğenilerinize sunuyorum. Şimdiden teşekkürler... :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İnceleme için teşekkürler.
Ben de kaçyıl oldu hatırlamıyorum Migrosun %50 indiriminden almıştım oğluma. Dickie Toys diye Alman bir firmanın ürünü. Gerçekten çok kaliteli. Hala da çalışır durumda.
En büyük eksiği şu. anten kablolarının plastik boru şeklinde bir muhafazası vardı. Kabloyu düz tuttuğundan çekim mesafesi de artıyordu. Ama esnek vir yapıya sahip olmadığından ve çıkması da kolay olduğundan daha ilk günlerde kayboldu. Şimdi çekim mesafesi çok çok az.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yorumunuz için ben teşekkür ederim, Cahit Bey. Bu tür oyuncaklardan çok da fazla bir şey beklememek lazım. Yine sizin iyi dayanmış o kadar yıl boyunca :)

Güzel bir çalışma olmuş. Arabanın şeklinden mi nedir bilmiyorum izlerken eğleniyor insan. Emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim Ali Bey. Kullanışı çok keyifli olmasa da, izlemesi keyifli bence de :laugh:

Isa Sarı' Alıntı:
Yorumunuz için ben teşekkür ederim, Cahit Bey. Bu tür oyuncaklardan çok da fazla bir şey beklememek lazım. Yine sizin iyi dayanmış o kadar yıl boyunca :)
Model denen bir şeyin olduğunu öğrendikten sonra zaten oyuncak sınıfındaki hiç birşeyden çok da beklentim yok. Ama bu beklentimizin de çok üstünde çıktı. Çocukların o kadar hor kullanmasına karşın hala sağlam. Plastik kalitesi çok iyi.