[Video]: Onlar Yapar da Biz Yapamaz Mıyız Serisi-3 :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar bu haftanın süpriz videosu az bir geçikme ile bizlerle :halay:

Öncelikle inanın uçuş öncesi herhangi bir kurgulama yapılmamıştır. Hatta Türker kardeşim "Raquel Bellot" orjinal uçuş videosunu baştan sona 1 kere bile izlememiş, sadece malum 2 hareketini biliyor.

Ama montajlanınca sanki video izlenip ona göre uçuş yapılmış gibi olmuş ama burada KURGUCU'nun becerisi devreye giriyor deyip, kendime de küçük bir pay çıkarayım :lollol:

Esas uçuş yaparak bu zevkli anları bizlere yaşatan Usta Pilotumuz Türker kardeşimize bir kez daha teşekkür ederiz :bravo: :thumbup:

Neyse sözü fazla uzatmadan keyifli anlarla sizi başbaşa bırakalım. RCKOLIK olarak bizi izlemeye devam edin :laugh: :D :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da orjinal uçuş videomuz. Birilerinin kulaklarını fazla çınlatmışız ama artık affına sığınıyoruz ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Onlar Yapar da Biz Yapamaz Mıyız Serisinin Diğer Bölümleri :

Onlar Yapar da Biz Yapamaz Mıyız-1:

Onlar Yapar da Biz Yapamaz Mıyız-2:

:lol: :lol: Yemezler abi , kumandanın ışığı yanmıyordu , zamanında yaptığım numaraları bana mı satıyonuz... :lol: :lol:

Türkerim , sen de benim Hemşoya uydun , ben gibi mağdur oldun he mi gardaş... :lol: :lol:.........
Şaka bir yana , uçuş harika olmuş abi , bence Türker için yeterli değil , iddia ediyorum Türker aynaya bakarak bile uçuş yapar , :lollol: :lollol: :RCKolik:
Ulem Tuğra abi , kulakların çınlasın emi , tutuşturdunuz elime kumandayı , yapıştırdınız yaftayı , hadi on sene de geçse temizle bakalım temizleyebilirsen........ :D

Kardeşlerim , amma emek vermişiniz montajlar , müzikler falan , elinize emeğinize sağlık , bu numarayı biraz daha çalışıp Yozgat'ta Raquelin önünde yapmanızı şidettle rica ediyorum... :evil: ;D :halay: :RCKolik:

Canlı canlı izlemek büyük zevkti eline sağlık Türker abi :thumbup:

Abi çok güzel olmuş ya, ama çekilirken çok eğlenilmiş burdan belli :lollol:

Aynen devam :saygilar: :saygilar:

helal olsun. Yozgatta demekki bunları görücez. bıravooo :halay: :halay: :halay: :halay:

Arkadaşlar burada Mehmet abi yine sanatını konuşturmuş. :thumbup: Ellerine sağlık diyorum. :bravo: :bravo: :bravo:

Yok böyle bir montaj, Mehmet abiye bir hover videosu versek isterse çok rahat bir piro-flip çıkartır ben eminim. :laugh: :lollol:

Harika güzel olmuş, elinize sağlık :saygilar: :saygilar:

Serinin devamında neler olucak bakalım. ;D

Elinize sağlık abiler,keyifle izledim. :bravo:

Güzel bir aksiyon komedisi, izlerken hareketin zorluğuna mı şaşırayım fon müziği yönlendirmesiyle kahkaya mı boğulayım anlayamadım. :lol: :lollol:
Mehmet abi bu tarz videolar için trailer tarzı birşey düşünüyor musun?

Yozgat'a gidemeyeceğim ama sorun yok bir gün gelir İzmit'te Türker i seyrederim artık .[emoji106]

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Yozgat'a gidemeyeceğim ama sorun yok bir gün gelir İzmit'te Türker i seyrederim artık .[emoji106]
İnşallah görürüz seni birgün İzmit'te Celalettin abi. :thumbup:

Türker abi, motoru inim inim inletmişsin.

Süper olmus abi ;D
ellerinize saglik pilotaj anlaminda farklilasmaya dogru gitmekte fayda var :lollol:
çeşitlilik guzeldir ;D

Abi harika olmuş tebrikler :RCKolik: