[Video]: Raptor G4 uçuş videolarım

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Uzun bi aradan sonra tekrar uçuş videosu ekleyeyim dedim. Bu aralar uçmaya çok istekliyim ama pillerim biraz eski olduğundan devirden çok düşüyor.
Artık hareketleri birbirine bağlamak için çalışmam gerek.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

16.01.2016 Raptor G4

Cahit hocam ellerine sağlık, tebrik ederim :thumbup:

Hareketleri bağlamak için simulatör faydalı olucaktır bir süre sonra gerçek uçuşlara yansır zaten :)

16.01.2016 Raptor G4

Teşekkürler Arda. Bu ara baya sim çalışıyorum. Evdekiler şikayetçi biraz ama..

16.01.2016 Raptor G4

Eline sağlık Cahit hocam. :bravo: Seni uçarken görmeyi bizde özlemişiz. :thumbup:

Evdekilerin dikkatini çekecek kadar sim çalışıyor olduğuna ayrıca sevindim. :laugh: :halay:

16.01.2016 Raptor G4

Sticklerine sağlık Cahit Hocam :bravo: Özlediğimiz Raptor'un sesini duymak iyi geldi valla :thumbup: Kaldı ki Güneşli Mardin havasını videoda da olsa görmek insanın içini ısıtıyor :halay:

Bu arada uçuşun sonlarına doğru sanki "Sarkaç" hareketine benzer bir hareket gördüm ve çok hoşuma gitti :)

16.01.2016 Raptor G4

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sticklerine sağlık Cahit Hocam :bravo: Özlediğimiz Raptor'un sesini duymak iyi geldi valla :thumbup: Kaldı ki Güneşli Mardin havasını videoda da olsa görmek insanın içini ısıtıyor :halay:

Bu arada uçuşun sonlarına doğru sanki "Sarkaç" hareketine benzer bir hareket gördüm ve çok hoşuma gitti :)
Teşekkürler Mehmet Bey. Hava çok güzeldi gerçekten. O sarkaç gibi hareketi aslında tamamen kuyruk için yaptım. Çünkü heli yan yan gittiğinde kuyrukta çok titreme oluyordu bir önceki gün. Biraz azaldı ama sesi açınca hala fark edilebiliyor.

16.01.2016 Raptor G4

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Cahit hocam. :bravo: Seni uçarken görmeyi bizde özlemişiz. :thumbup:

Evdekilerin dikkatini çekecek kadar sim çalışıyor olduğuna ayrıca sevindim. :laugh: :halay:
Teşekkürler Türker. Sizin çalışmalarınız ne aşamada. Mod1 e devam mı?

16.01.2016 Raptor G4

Cahit Abi ellerine sağlık özlemişiz uçuşlarını :saygilar:

16.01.2016 Raptor G4

Cahit bey ellerinize sağlık. o pillere rağmen çok iyi bir uçuş olmuş.

yalnız pilleri acilen değiştir. :bravo: :bravo: :bravo:

16.01.2016 Raptor G4

Cahit Kaş' Alıntı:
Teşekkürler Türker. Sizin çalışmalarınız ne aşamada. Mod1 e devam mı?
Mod1'e devam Cahit hocam. Ama simulatör çalışıp ilerleme de kaydediyor değilim malesef. :(

Bir şekilde gerçektede uçmaya başlamam lazım, gerçek ile sanal arasındaki bağ koptu sanırım. :laugh:

O yüzden X3'ü devreye alacağım önümüzdeki günlerde inşallah. :)

Bu gün -3 derece sıcaklıkta daha doğrusu soğuklukta bir uçuş yaptım. Zormuş gerçekten.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Cahit abi ellerine sağlık,keyifle izledim.:bravo:

Benim gördüğüm kadarıyla kendini zorlamayı seven bir pilotsun :) Bu pilotajın gelişimi açısından oldukça faydalı olacaktır diye düşünüyorum. :thumbup:

Cahit Kaş' Alıntı:
Bu gün -3 derece sıcaklıkta daha doğrusu soğuklukta bir uçuş yaptım. Zormuş gerçekten.
Eline sağlık Cahit hocam, maşallah videodan hiç soğuktan etkilenmiş gibi durmuyorsun. :bravo:

Pilotaj çok güzel. :thumbup:

Sticklere sağlık Cahit Hocam. Özlediğimiz eski uçuşlarına yakın bir uçuş olmuş :thumbup: Keyifle izledik, ellerine sağlık :halay:

Cahit abi ellerine sağlık , soğukta uçmak gerçekten zor. Video için teşekkürler :)