[Video]:RCKOLIK Gölyaka Buluşması - KöyTV Çekimi

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Gölyaka buluşmamız sırasında, bizlerin buluşma yaptığını haber alan KÖYTV Anadolu Gezginleri ekibi gelip bizlerle röportaj yapmıştır.

Üzerinden epey bir süre geçti ama henüz yeni yayınlanmış. Yayından haberdar olup youtube linkini paylaşan Murat Samastı kardeşimize teşekkür ederiz :thumbup:

Video 1 saatlik bir videoydu. Ben bizimle ilgili kısmı kesip, kendi kanalımıza yükledim.

Bu arada görüntü kalitesi ne yazık ki orjinal kaynakta da düşüktü, bilginize :-\

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir solukta seyrettim, harika bir röportaj olmuş Mehmed'im :bravo:
Köy TV ekibine de , sizinle ilgilenip , programlarında yer verdikleri için gönülden teşekkür ediyorum :thumbup:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bir solukta seyrettim, harika bir röportaj olmuş Mehmed'im :bravo:
Köy TV ekibine de , sizinle ilgilenip , programlarında yer verdikleri için gönülden teşekkür ediyorum :thumbup:
Evet ne yazık ki ben biraz fazla konuş muşum :laugh: Nasılsa keserler demiştim ama pek kesmemişler ;D

Gayet başarılı bir rüpotaj olmuş, spiker abimizin sonlara doğru kafası karışıp, dumur olsada, durumu iyi idare etmiş [emoji28]

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de kırk yıldır kamera karşısına çıkıyormuş gibi konuşmuşum. İnsanın kendini böyle görmesi ilginç oluyor.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet ne yazık ki ben biraz fazla konuş muşum :laugh: Nasılsa keserler demiştim ama pek kesmemişler ;D

Konuşman değil de, bir şeyler arıyormuş gibi sürekli sağa sola bakınıyorsun, sunucunun yüzüne bakmıyorsun pek. Adam iyi alınıp da kesmemiş konuşmanı. :laugh:

Vayyy be unutmuştuk biz bu ziyareti. :laugh:

Bilgi veren bütün arkadaşların dillerine sağlık, özellikle Mehmet abi kameradan hiç etkilenmeden vermiş röportajı. :thumbup: :RCKolik:

Ali Yalçın' Alıntı:
spiker abimizin sonlara doğru kafası karışıp, dumur olsada, durumu iyi idare etmiş [emoji28]

Ben de orada koptum, spikerin bakışları değişmeye başladı ne anlatıyor acaba diye :lol:

Mehmet abi 5,48. dk - 6,50. dk arasında ki konuşma röportajın can alıcı noktası olmuş, ağzına sağlık. %p

Türker Akgün' Alıntı:
Bilgi veren bütün arkadaşların dillerine sağlık, özellikle Mehmet abi kameradan hiç etkilenmeden vermiş röportajı. :thumbup: :RCKolik:

Bursa da röportaj videosu çekerken, Mehmet abi sen niye konuşmuyosun dedim; ben kamera karşısında konuşamam demişti :laugh: Meğersem tüm hakkını Gölyakada kullanmış ;D

Doğukan Ocak' Alıntı:
Ben de orada koptum, spikerin bakışları değişmeye başladı ne anlatıyor acaba diye [emoji38]

Mehmet abi 5,48. dk - 6,50. dk arasında ki konuşma röportajın can alıcı noktası olmuş, ağzına sağlık. %p
Bende itiraf edeyim Mehmet abinin bu 4000 bu 2000 bu 600 tl , tv satıyor gibi kuşuşturma çabasına güldüm biraz (umarım kızmazsın Mehmet abi [emoji28])

HTC One M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün biraz baktım çok güzel görüntüler, buluşma ölümsüzleşmiş resmen, yıllar sonra bile hatırlanacak bir anı olmuş. Tebrikler :bravo:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Bursa da röportaj videosu çekerken, Mehmet abi sen niye konuşmuyosun dedim; ben kamera karşısında konuşamam demişti :laugh: Meğersem tüm hakkını Gölyakada kullanmış ;D
Aynen öyle Doğukan. Baktım kamera karşısında susamıyorum, en iyisi bundan sonra hiç karşısına geçmeyeyim dedim :laugh: ;D

Ali Yalçın' Alıntı:
Bende itiraf edeyim Mehmet abinin bu 4000 bu 2000 bu 600 tl , tv satıyor gibi kuşuşturma çabasına güldüm biraz (umarım kızmazsın Mehmet abi [emoji28])
Yok Ali, ne kızması, olur mu öyle şey ;) Konuşurken rakamlar ürtükücü gelmesin diye ne yapacağımı o an bilemedim :laugh:

Yaw bu compass warp konusuna değinemedik :D

Mehmet abi güzelim modele neden tarot 450 muamelesi yapıyorsun ;D Aradın aradın, gözüne en ucuz o çarptı, ortam goblinden logodan geçilmiyor malum :D

Piyasada sağlam distribütörlerle tutunabilse compass, ve heli piyasası iki üç büyük üreticiden çok daha fazlasının arzına yeterli talep barındırsa, kit fiyatı 300 dolar falandı ama işte saydığımız sebeplerle küçülme devam ediyor ne yazık ki...

Güzel röportaj ama, gayet bilgilendirici. Umarım geniş kitlelere ulaşmıştır.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yaw bu compass warp konusuna değinemedik :D

Mehmet abi güzelim modele neden tarot 450 muamelesi yapıyorsun ;D Aradın aradın, gözüne en ucuz o çarptı, ortam goblinden logodan geçilmiyor malum :D
Dedim Rasim kesin buradan şimdi bir laf sokar :laugh: geç bile kaldın ;D

Aynen öyle oldu. Emine geçen en ucuz model o olunca, ne yazık ki kendisine haksız yere Klone 450 muamelesi yapmak zorunda kaldım :D