[Video]: THK Arslanbey RC Model Uçak Ve Heli Şenliği

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Biraz geçikmeli de olsa sonunda ben de elimdeki videoları yükledim :thumbup: Çekimler sırasında yardımcı olan Şafak kardeşimize bir kez daha teşekkürler.

NOT: Mesela Ediz gibi bazı arkadaşlarımızın hiç uçuşunu çekememişiz. Koşturmadan inanın ne yaptığımızı bazen unutuyoruz. O yüzden uçuş videosu olmayan arkadaşlarımızdan özür dileriz :embarras:

İlk olarak sahadan genel görüntüler ile başlayalım
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sabah saatlerinde bizlerle olup, 1 uçuş yapan küçük kardeşimiz Bartunun Videosu ile devam edelim

Emre Yolcu kardeşimizin TREX 800 ile uçuşunu paylaşalım

Cem Yolcubal kardeşimizin uçuşu ile devam edelim.

Günün en çok uçanlarından Doğukan kardeşimiz ile devam edelim. Bazı uçuşları Fatih kardeşim de çekmiş olabilir ama farklı bir açıdan yeniden izlenir diye olduğu gibi yükledim ;)

Ben de şunu koyayım şuraya. Bu kamera ile ilk timelapse denemesi oldu, biraz acemilik olduğu için tam randıman alamadık. İki gündür evde denemeler yapıyorum :)

Mehmet abi çekilmiş olsa bile alternatif açı iyidir.. Eline sağlık.. Bu time lapse olayını da pek severim ben.. Eline sağlık Emre.. Hoş olmuş... Paylaşım için teşekkürler... :RCKolik:

Emre Kaman' Alıntı:
Ben de şunu koyayım şuraya. Bu kamera ile ilk timelapse denemesi oldu, biraz acemilik olduğu için tam randıman alamadık. İki gündür evde denemeler yapıyorum :)
Bence biraz aceleye gelmesi ve ilk olmasina ragmen cok guzel olmus :thumbup: :bravo: Ellerine, emegine saglik :halay:

Timelapse olayı çok güzel olmuş devamını getirmeliyiz bence :)

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

00:13 saniyedeki sahada duman tabakası acaba neyin dumanıydı :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Timelapse harika olmus abi bence her buluşmada yapalım :laugh:

Diğer videolar içinde teşekkürler abi ellerine sağlık :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Emre abi zaman benim için aynen senin videodaki gibi geçti, nası akşam oldu anlamadım, modellerle doğru dürüst resim bile çekinememişim, [emoji1]

Videolar ve timelapse harika olmuşlar. :bravo: Timelapse kaydı yapıldığını bile farketmemiştim ben, çok güzel bir sürpriz oldu. :halay:

Doğukan ve Emre sağolsun görsel bir şölen yaptılar. :hoppa: İkiside modellerin canını aldı resmen. :eek:

Overspeed'lere, collective switch'lere, her türlü piro'ya, toza dumana ve daha nicelerine doyduk. Sticklerinize sağlık arkadaşlar. :bravo: :bravo:

Yok artık bu kadar da olmaz dedik, ben hala o modeller nasıl havada patlamıyor şaşkınlık içerisindeyim. :laugh:

Bundan sonra heli kitidir, servodur, paldir neden bu kadar pahalı diye sitem edebileceğimi zannetmiyorum. ;D

Şahsen ben yabancı organizasyonları hiç aramadım, böyle giderse onlar bizi izlemeye başlayacaklar. :coolxf: Hep birlikte daha da güzellerini yapacağız inşallah. :RCKolik:

Eline sağlık Emre, keyifli bir video olmuş, bu sene inşallah daha çok bir araya gelme şansımız olur :saygilar:

Hızlandırılmış video çok hoş olmuş :bravo: Bence gayet başarılı Emre abi, tebrikler.

Emeği geçen herkese tekrardan çok çok teşekkürler, harika bir gündü. :saygilar:

herkesin emeğine ve katılımına sağlık :bravo: Bu sefer aranızda olamadık kısmet bir sonraki buluşmaya

Görseller harika,timelaps üzerine kaymak gibi olmuş :thumbup:

Bu timelapse videosunda Emre'nin tentenin şaha kalkması da kameralara anlık yansımış :D O neydi yahu, tente yürüdü resmen :)