[Video]: Yak130 Rc Plane

Kadir Kurt

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
uçak harika :bravo:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kadir tamda unutmak üzereydim RUSJET şokunu, yine hatırlattın şimdi. :lollol: :lol:

Bu uçaklar gerçek değil bence, kendi gözümle görene kadar inkar ediyorum ben. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Kadir tamda unutmak üzereydim RUSJET şokunu, yine hatırlattın şimdi. :lollol: :lol:

Bu uçaklar gerçek değil bence, kendi gözümle görene kadar inkar ediyorum ben. :laugh:
Bende görmek isterim bu uçakları :halay: Yok böyle uçak ya. Cockpitteki aletler çalışıyor,değişiyor,pilot sağa sola bakıyor. :)

Bu elemanları bende takip ediyorum ne zamandır. Şöyle düşünüyorum; bizim yaptıklarımız modelse bunların ki ne, bunlarınki modelse bizim yaptıklarımız ne ola ki?

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Bu elemanları bende takip ediyorum ne zamandır. Şöyle düşünüyorum; bizim yaptıklarımız modelse bunların ki ne, bunlarınki modelse bizim yaptıklarımız ne ola ki?

Üstad daha öncede yazdım Urfa'da OXFORD vardı da biz mi gitmedik.

Asıl modelci kesinlikle biziz.Her türlü imkanı boğazımızdan çoluk çocuğun rızkından keserek elde ediyoruz bir de buna evdeki şu zamanı bizimle geçirsen daha iyi olmaz mı nakaratlarını dinliyoruz :( bu kadar engele rağmen ortaya ister beğenilsin isterse beğenilmesin bir model çıkarıyoruz. :thumbup: Tekrar ediyorum bize hiç imkan tanınmamışken biz bu hobiyi elimizden geldiği kadar yapıyoruz. :) Rusjetin bir sürü videosunu paylaştım adamın atölyesindeki modelleri evimi arabamı satsam yapamam.

Helal olsun bize :saygilar:

Ynt: [Video]: Yak130 Rc Plane

Bravo Celalettin abi super tespit :) daha bu aksam firca yedim sunlari birakta otur konusalim diye ;D ;D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Celalettin beyin tesbitine %100 katılıyorum. Bir sene olacak neredeyse hala bir model ile debeleniyorum, tam bitecek derken bir sorun çıkıyor, on paralık şey, çözmeye uğraş! Kaşık kadar motor kaputunu iki kere boyayıp, kazıdım yeniden boyanacak; 46'lık motora 70mm'lik burunluğu takayım dedim, burunluğun somunu motor şaftına çok geniş geldi, koniyi takamadım, ne yapacağımı bilmiyorum! :'( Bir de üstüne üstlük aynı nakaratlar... Esas biziz modelci be!... :mad: