[Video]: Yeni Başlayanlar için Banggood: Nasıl Alışveriş Yapılır vs.

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
Herkese merhaba,
Son zamanların gözde alışveriş sitesi Banggood ile ilgili ayrıntılı bir rehber video hazırladım. Bugün kanalıma yüklediğim "Banggood'dan Nasıl Alışveriş Yapılır?" konulu videomu aşağıdan izleyebilirsiniz. Sorularınız varsa yardımcı olabilirim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: Yeni Başlayanlar için Banggood: Nasıl Alışveriş Yapılır vs.

Eline sağlık İsa hocam :)

Elinize sağlık İsa bey, eminim birçok kişinin faydalanacağı bir video olacak. :agreed:

Teşekkürler Akın, teşekkürler Türker Bey. Faydalı olursa ne mutlu bana :)

Valla üşenmemiş uzun uzun anlatmışsın Isa, ellerine sağlık :bravo:

Zamanında gelen aşırı yoğun sorular nedeniyle ben de kısa bir video hazırlamıştım. Seninki kadar detaylı değildi doğal olarak :D Bu konuyu da hemen ilgili INDEKS ilave edelim :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Abi, yorumun için teşekkürler. Aslında daha anlatacak çok şey vardı (Affiliate Program, Refund, farklı ülkelerden kargolar vs., ama insanlar sıkılmasın diye yarıda kestim :laugh:

Senin videon da çok güzel olmuş, ama tabii tasarım değişince bazı şeyleri güncellemek gerekiyor. Bakalım sonraki yeni tasarıma ne zaman geçecekler ve benim video da bir bakıma kullanılmaz olacak :)

çok guzel ve açıklayıcı bir video olmuş emeginiz için teşekkürler.Ben sadece sunu sormak isterim.mesela bir multicopter için tüm bileşenlerin siparişini verdik diyelimki 250$ tuttu ama bunlar farklı zamanlarda elimize ulaşssada yıllık 100$ limitini geçtigimiz için gümrüge takılma vs gibi skınıtlarla karşılasırmıyız yada karşılasan oldumu.malum türkiyede parçalar min 2 katı fiyatta ve bu gibi siteler cazip oluyor hiç toplu alım yapan varmıdır?

Prot' Alıntı:
çok guzel ve açıklayıcı bir video olmuş emeginiz için teşekkürler.Ben sadece sunu sormak isterim.mesela bir multicopter için tüm bileşenlerin siparişini verdik diyelimki 250$ tuttu ama bunlar farklı zamanlarda elimize ulaşssada yıllık 100$ limitini geçtigimiz için gümrüge takılma vs gibi skınıtlarla karşılasırmıyız yada karşılasan oldumu.malum türkiyede parçalar min 2 katı fiyatta ve bu gibi siteler cazip oluyor hiç toplu alım yapan varmıdır?

Sayın Prot bey , alışveriş limiti yılda en fazla 5 defa , 2 ay ara ile , her seferde 75 euro ,kargo hariç vergisizdir.Aynı üründen en fazla 5 adet (3 adet de olabilir tam olarak hatırlayamadım) alınabiliyor , fazlası ticari ürün sınıfına giriyor diye biliyorum.

Edit : İsminiz Burak'mış , özür dilerim , profilinizden tam adınızı güncellerseniz, bu tür sıkıntılarla karşılaşmazsınız...... :saygilar: