[Video]: Yeni bir "oyuncak"la karşınızdayım

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
Biliyorum, artık bu oyuncaklardan sıkıldınız, ama son bir paylaşım yapayım dedim :)
Bu sefer video düzenleme işine sıkı giriştim ve hem İngilizce hem de Türkçe versiyonlarını yaptım bu videonun. Türkçesini sizlerle paylaşıyorum. Beğeneceğinizi umuyorum %p

Öyle deme çok zevkli bunları kullanmak :laugh: motorlar brushless mı? v262 lerin brush motorlularda iyileştirme var mı aceba v262lere göre?

Profesyonel bir tanıtım olmuş,eline emeğine sağlık

Teşekkürler :thumbup:
Maalesef Brushless değil. Brushless sürümü de var, ama o başka bir model. V262'ye göre pek bir iyileştirme yok motorlarda. Baktım, hemen hemen aynı maalesef.

İsa bey sayfanızda bu tanıtımı bulamadım

Henüz sayfaya eklemedim, ama hafta sonu bir boşluk bulabilirsem birkaç satır bir şey yazarım :)

İsa Bey, öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel bir alet. Ben de aldım. Uçuş süresinin kısalığından dolayı biraz hırs yapıp daha büyük batarya ile art arda kullandım. sonuçta fırçalı motorları bitirdim. Yaklaşık 1 ay önce motor siparişi verdim. inşallah gelir.

Sonuç olarak bu alette fırçasız motor kullanılmış olsaydı daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. zira bu quadcopterin uçuşu da çok dengeli, düşmelerden de fazla etkilenmiyor.

Size bol eğlenceler ve paylaşımınız için çok teşekkürler. :saygilar:

Ürünü almayı düşünsem de düşünmesem de böyle videoları izlemekten zevk alıyorum.
Gayet başarılı olmuş. Emeğinize sağlık

Ali Bey, teşekkürler. Maalesef bu tür ürünlerin en büyük sorunu bu, brushed motorlar. Son derece sağlam bir ürün ama, dediğiniz gibi. :agreed:

Cahit Bey, görüşleriniz için teşekkürler size de :)

Bu arada, dayanamadım bir de yazı yazdım: :laugh:

Eminim yine video ile güzel bir tanıtım yapmışsındır! Yapmışsındır diyorum, çünkü, daha önce olduğu gibi, ne olduysa yine videoları göremiyorum forumda. :'( Şu bilgisayar milleti bana kafayı yedirecek! :mad:

Güzel Bir paylaşım olmuş. En ince ayrıntısına kadar anlatmıştınız. Tebrikler. :saygilar:

Videoyu göremeyenler için link upgrade :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ömer Abi, neden böyle oluyor ben de bilmiyorum açıkçası, ama Muammer Bey'in eklediği videodan açılıyor olsa gerek, teşekkürler :)
Oğuz Bey, yorumunuz için teşekkürler size de.

Açıklayayım youtube videosu paylaşırken smile ikonlarının üzerinde bulunan youtube ikonuna tıklıyoruz yani şu yazı çıkıyor
"[youtub] [/youtub]'' ve bu ortadaki köşeli parantezlerin tam ortasına youtube linkinde = teb sonraki olan bölümü sizin videonuzun linkinde = den sonraki bölüm gsyEw3KxbTk kopyalayıp bu köşeli parantezlerin ortasına yapıştırıyorsun işlem tamam.

Muammer Akbulut' Alıntı:
Açıklayayım youtube videosu paylaşırken smile ikonlarının üzerinde bulunan youtube ikonuna tıklıyoruz yani şu yazı çıkıyor
"[youtub] [/youtub]'' ve bu ortadaki köşeli parantezlerin tam ortasına youtube linkinde = teb sonraki olan bölümü sizin videonuzun linkinde = den sonraki bölüm gsyEw3KxbTk kopyalayıp bu köşeli parantezlerin ortasına yapıştırıyorsun işlem tamam.
Mehmet tam olarak çözemedim bazen YouTube ikonuna basınca cursor ortada çıkıyor direk yapistiriyorum bazen ise ikinci YouTube köşeli parantezin içinde çıkıyor dikkat etmeden yapistirirsam haliyle video gözükmüyor ve o bozuk link mesajında gözüküyor .