Vxx Basit bir Ucus

Herkese Selamlar geçen gün yapmış olduğum uçuşu sizinle paylaşmak istedim açık alanda daha 2. uçuşum farklı videoları kanalımdan da görebilirsiniz.
Yanlış Birşey yaptıysam Affola videoda gelen sesler suriyeli çocuklara aittir bizim ile alakaları yoktur ???

İyi Seyirler :RCKolik: :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vxx Basit bir Ucus

Emeğinize - Ellerinize sağlık.

Vxx Basit bir Ucus

Paylaşım ıcın teşekkurler :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vxx Basit bir Ucus

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Paylaşım ıcın teşekkurler :)

Rica ederim Mehmet abi çok acemi işi biliyorum idare edin :) :saygilar: :RCKolik:

Vxx Basit bir Ucus

Aytekin AŞANTAYRUL' Alıntı:
Rica ederim Mehmet abi çok acemi işi biliyorum idare edin :) :saygilar: :RCKolik:
Hepimiz aynı yollardan geçtik Aytekin :) bu arada tavsiyem simülasyon çalısmalarına fazla vakit geçmeden başlaman ;)

Vxx Basit bir Ucus

Hepimiz aynı yollardan geçtik Aytekin :) bu arada tavsiyem simülasyon çalısmalarına fazla vakit geçmeden başlaman ;)
aynen abi farkındayım ama bana 6 kanallı bir model lazım kumandası simulasyon uyumlu olacak maliyeti düşürmek amacı ile :) bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim micro heli tercihimdir. :saygilar:

Vxx Basit bir Ucus

Aytekin AŞANTAYRUL' Alıntı:
aynen abi farkındayım ama bana 6 kanallı bir model lazım kumandası simulasyon uyumlu olacak maliyeti düşürmek amacı ile :) bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim micro heli tercihimdir. :saygilar:

V977 bazı özel versiyonların kumandası simulasyon destekliyor ama zaten vereceğin fark ile USB Sim kumandasını ayrı alabilirsin. Dolayısıyla fiyat avantajı ne yazık ki yok.

Senin yerinde olsam, standard RTF (yani kumandas, pili içinde olan) bir V977 alırdım. USB Sim kumandasını da ayrı almayı tercih ederdim.

Vxx Basit bir Ucus

V977 bazı özel versiyonların kumandası simulasyon destekliyor ama zaten vereceğin fark ile USB Sim kumandasını ayrı alabilirsin. Dolayısıyla fiyat avantajı ne yazık ki yok.

Senin yerinde olsam, standard RTF (yani kumandas, pili içinde olan) bir V977 alırdım. USB Sim kumandasını da ayrı almayı tercih ederdim.
anladım abi peki bana önerebileceğin simulasyon kumandası ve V977 modelini nereden alabilirim çok şey istiyorum ama linkinide verirsen çok sevinirim teşekkürler :) :saygilar: :saygilar: :saygilar:

Vxx Basit bir Ucus

Aytekin Pilot-TR de bulabilirsin,

Heli :
Sim Kumanda :

Vxx Basit bir Ucus

gayet güzel bir uçuş olmuş. pallerinize sağlık :saygilar:

Vxx Basit bir Ucus

Evrim SUTEL' Alıntı:
Aytekin Pilot-TR de bulabilirsin,

Heli :
Sim Kumanda :
Teşekkür ederim Evrim abi pilot tr de fiyatları biraz uçuk gibi geldi bana banggood da fiyatı daha uygun fakat oradan alışveriş yapmayı bilmiyorum.

Vxx Basit bir Ucus

Vallahi simdi banggood fiyati degismedi ise 100 usd idi, buda takribi 300 TL eder,
Gumruk cikma ihtimali var, birde kargo varmi bilmiyorum, gumruk cikarsa pilot tr deki fiyati gecer,
Gelmeside 25 gunu bulur,
Bide arizali ciktimi can yakarki sorun yasayan arkadaslar var,

Sen bilirsin, ben olsam 9 taksit TR de bildigim yerden alir ertesi gunde ucurmaya baslardim, tercih sizin,

Vxx Basit bir Ucus

Evrim SUTEL' Alıntı:
Vallahi simdi banggood fiyati degismedi ise 100 usd idi, buda takribi 300 TL eder,
Gumruk cikma ihtimali var, birde kargo varmi bilmiyorum, gumruk cikarsa pilot tr deki fiyati gecer,
Gelmeside 25 gunu bulur,
Bide arizali ciktimi can yakarki sorun yasayan arkadaslar var,

Sen bilirsin, ben olsam 9 taksit TR de bildigim yerden alir ertesi gunde ucurmaya baslardim, tercih sizin,
Anladım abi eğer dediğiniz gibi gümrük vs sorunu çıkarsa PilotTR den almak daha mantıklı son olarak kumandasının arkasında simulasyon girşi var bunda simulasyon çalışabilirmiyim işe yararmı yoksa ayriyetten simulasyon kumandasımı almak zorundayım?