Win 8.1 uyumlu Phoenix rc simulator orjinal programını nereden temin edebilirim?

aykut

Yeni Uye
Merhabalar, ben düzenli sim çalışması ve akabinde 6 kanallı 450 sınıfı bir heli ye geçmek istiyorum. ve bunun için windows 8.1 uyumlu orjinal bir phoenix ya da orjinal bir real flight sim programı almak istiyorum(Yani ikisi de olur sadece grafikler gerçekçi olsun, görüntüler dandik olmasın yeter.) Nereden temin edebilirim? Yurt içinde bulmam mümkün mü? Ve simulasyon programı ile birlikte kumandası da yanında geliyor mu?

Şimdiden teşekkür ederim yorum ve yararlı bilgileriniz için. :thumbup: :)

Win 8.1 uyumlu Phoenix rc simulator orjinal programını nereden temin edebilirim?

Aykut,

Sevgili kardeşim direkt soru sormadan önce sana zahmet forumun ilgili yerlerine söyle bir göz atar mısın. O zaman zaten soracağın soruların cevaplarının verilmiş olduğunu görüp, konu açmak zorunda kalmayacaksın.

Win 8.1 uyumlu Phoenix rc simulator orjinal programını nereden temin edebiliri

Sayın abim, daha önce forumda ilgili yerlere baktım sim yazılımlarını indirmeye çalıstım. Fakat verdiğiniz adreslere girdiğimde Telekominikasyon İletişim Başkanlığı tarafından İDARİ TEDBİR uygulanmaktadır yazısını gördüm, dolayısıyla o linklerden yararlanamadım ve o yüzden buraya konu açtım, İlgili yerlerde de belirttiğiniz gibi paylastıgımız linkleri daha sonradan kaldırılması ve orinal ürünlerin alınması şartıyla paylastıgınızı soylemiştiniz. İşte bende orjinalini nereden bulabilirim, hangi sitede satılıyor acaba diye sormuştum zaten, Yani durum böyle..

Tekrar sevgi ve saygılar. :)

Dns değişikliği yaparsan sorun kalmaz 8.8.8.8 yapabilirsin oda olmaz ise phoneix simulator Torrent diye aratirim çıkar torrent daha hızlı olur

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Mustafa Çoban ağabey önerin için sağolasın, işe yaradı, bakalım İNŞALLAH kurmayı başarırım :) Realflight 4.5 win 8.1 ile uyumlu mu bu arada? :embarras: :rolleyes: ???

Ben bütün simulator leri phx 4, 5, aurofly ultimate , realflight 4, 4.5,5,7,7.5 Windows 8.1 e kurdum sıkıntı yok eski versiyonların kurulumlarini yönetici olarak çalıştır sıkıntı çıkmaz

SM-G900F cihazımdan gönderildi

yardımınız için çok teşekkürler :)