WL V922 Satış Hk.

oguz1360

Yeni Uye
Emerhaba,
uzun araştırmalar sonucunda parça temini kolaylığından dolayı v922 almaya karar verdim ancak türkiyede sadece netpamarket de bulabildim, yurtdışından uzun kargo süresinden dolayı vazgeçtim. istanbulda v922 bulabileceğim başka bir yer varmı,
ek olarak 300 tl yi geçmeyecek şekilde, 922 ayarında 911 ve 912 hariç diğer markalarda önerebileceğiniz modeller varmıdır, trex 450 gibi modeller çok pahalı geldi

Daha önce linkini eklediğim siteden alışveriş yapan oldumu? internetteki araştırmalarımda çokda tekin olmayan, müşteriye kaba davranan bir firma olduğunu gördüm.

WL V922 Satış Hk.

Acaba üyelik sonrası özelden gelen mesajı OKUYAN VAR MI ?? :angry: :eek:kuyun: :kural:

WL V922 Satış Hk.

bahsedilen kuralları okudum fakat Direk konuya girmek istedim, şöyleki bu işe adım atıp atmayacağım konusunda biraz kararsızım

WL V922 Satış Hk.

oğuzhan erdoğan' Alıntı:
bahsedilen kuralları okudum fakat Direk konuya girmek istedim, şöyleki bu işe adım atıp atmayacağım konusunda biraz kararsızım

Doğru yoldasınız Oğuzhan bey aynen devam edin o zaman..... Demek bir selam verip tanışma konusu açmak o kadar zormuş .....

Şimdi bu durumda ben de sana neden zahmet edip cevap vereyim ki.... Nasıl olsa başlayıp başlamayacağın belli değil, boşuna yazmış olmayayım....