WL V977 Kumanda Kalibrasyon Sorunu

YouTube'da "WL V977 problem" videosunu izleyin

;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

YouTube'da "WL V977 problem" videosunu izleyin

Murat anladigim kadari ile kumandanin Rudder kanalinin kalibrasyonu kaymis durumda. V922 kumandasinin yeniden kalibre edilmesi diye bir video hatirliyorum. Bulursam ilave edeyim. V977 bu sorunu hic gormedim ama belki V922 cozumu bunda da ise yarayabilir..

Bu arada Murat, youtube videolarin mesaj icinde gozukmesi icin linki su sekilde paylasiyoruz ;)

V977 kumandasi su sekilde kalibre ediliyormus ;)

abi teşekkürler kalibre ettim fakat farkındaysanız kumanda üstünde throtel komutunu verdikten sonra yüzde artıyor yada azalıyor bunda ise sürekli karışık sabit durmuyor kumda sıkntılı bunu nasıl çözebilirim acaba
birde abi tapatalk tan yüklediğim için anlayamadım onuda yüklenmesini öretirsen sevinirim.

Murat Samastı' Alıntı:
abi teşekkürler kalibre ettim fakat farkındaysanız kumanda üstünde throtel komutunu verdikten sonra yüzde artıyor yada azalıyor bunda ise sürekli karışık sabit durmuyor kumda sıkntılı bunu nasıl çözebilirim acaba
birde abi tapatalk tan yüklediğim için anlayamadım onuda yüklenmesini öretirsen sevinirim.
Tapatalk bağlı isen linki senin verdiğin şekilde vermek gerekiyor sorun değil.

Diğer taraftan sendeki sorunu tam anlamadım Murat.. Gördüğüm kadarı ile de kimsenin başına gelmemiş bu sorun... Hal böyle olunca ne yazık ki senin yedek bir kumanda daha sipariş etmen gerecek gibi :-\

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tapatalk bağlı isen linki senin verdiğin şekilde vermek gerekiyor sorun değil.

Diğer taraftan sendeki sorunu tam anlamadım Murat.. Gördüğüm kadarı ile de kimsenin başına gelmemiş bu sorun... Hal böyle olunca ne yazık ki senin yedek bir kumanda daha sipariş etmen gerecek gibi :-\
Abi benim 2 adet v977 im var diğerinin kumandayı buna nasıl bind ederim forumda bir link varmı abi ben bulamadım belkide yanlış aramışımdır

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Samastı' Alıntı:
Abi benim 2 adet v977 im var diğerinin kumandayı buna nasıl bind ederim forumda bir link varmı abi ben bulamadım belkide yanlış aramışımdır
Buyuk modellerde her ne kadar bind bir kere özel bir işlem olarak yapılıyor olsa da mikroplarda bind her defasında yeniden yapılıyor. Bunun ıcın özel bir işleme gerek yok. Once kumanda sonra da heliye enerji vermek yeterli oluyor Murat.

https://www.rckolik.com/wltoys-v977-kullanici-yorumlari-tavsiyeleri-onerileri-bulgular-t4296.0.html;msg57318#msg57318

Sent from my iPhone using Tapatalk

işte çözümü kendim bulup düzelttim böyle bir sıkıntısı olan arkadaşlara duyrulur :RCKolik:

Demek fiziksel bir problem soz konusuymus .. Emek verip video çekmişsin tesekkur ederiz Murat, ellerine saglık :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Eline sağlık Murat, sadece rudder'da değil tüm kanallarda böyle bir problem olabilir bu durumda. Eğer böyle bir sorunla karşılaşırsak hemen bu kontrolü yapmak lazım.

Paylaşım için teşekkürler. :thumbup: