Wltoys v977 bangood siparişimi verdim

1100soylu

Uye
Sonunda indirimden çıkmadan alabildim Wltoys v977 yi. Siparişini bügun verdim heralde 3 hafta içerisinde gelir... Geldiğinde sizinlede bilgilerimi paylaşırım inşallah :halay: :RCKolik: :yuppi: :yuppi: :yuppi: :yuppi:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

indirimden çıkmadan?

zaten çıktığı günden beri 95-100 dolar dolaylarında... banggooda ne zaman baksanız bir indirim görürsünüz zaten, çok takılmamak lazım.

Bangood dan daha önceden siparişim hiç olmadığından dolayı öyle bi durum olduğunu bilmiyordum. Bilgilendirdiğin için sağol gerçi bu bangood u bırak yurtdışı ilk siparişim :-\

hayırlı olsun, modelle ilgili yorumlar güzel...

gelmesi 2-3 haftayı bulur, o arada eğer imkan varsa sim çalışılabilir.

Hayırlı olsun Furkan, inşallah tez zamanda kavuşursun heline ;) Rasim kardeşimizin de dediği gibi Sim çalışmaya şimdiden başlamanı tavsiye ederim ;)

Furkan Selim' Alıntı:
Sonunda indirimden çıkmadan alabildim Wltoys v977 yi. Siparişini bügun verdim heralde 3 hafta içerisinde gelir... Geldiğinde sizinlede bilgilerimi paylaşırım inşallah :halay:

Hadi hayırlı olsun furkan :RCKolik:

Çok sağolun sim çalışmak içinde forumdaki konulara bakmakta fayda var ;) Yardımı bulunan herkese teşekkürler :saygilar: :RCKolik:

Neden hala gelmedi ?

Bangood sitesinden siparşimi Mayıs ayının 20 sinde vermiştim 10 gün sonra tracking sitelerinde bilgisi çıkmıştı fakat 19 gün oldu ve hala başka bir gelişme yok ne kadar daha beklemeliyim ? ??? :(

Neden hala gelmedi ?

Furkan Selim' Alıntı:
Bangood sitesinden siparşimi Mayıs ayının 20 sinde vermiştim 10 gün sonra tracking sitelerinde bilgisi çıkmıştı fakat 19 gün oldu ve hala başka bir gelişme yok ne kadar daha beklemeliyim ? ??? :(
Biraz daha sabır Furkan kardeşim. Inşallah max 2 hafta içerisinde elinde olur :)

O zaman biraz daha sabır ;D :RCKolik:

indirim olsa ne olucakki en az 30 dolar kargo ücreti alıyorlar :)

Bunu alırken free shipping diyordu ancak giriş yapıp ödeme ekranına geldiğimde air mail register ve EMS gözüküyordu air mail register 8.55 $ EMS ise 30 $ dı free shipping diyipte sonradan bu şekilde kargo fiyatı çıkarmalarıda beni sinir etti açıkçası... :mad:

Geliyormu ne ? ;D ;D ;D ;D :halay: :halay: