Yeni Başlangıç

Tolga

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
S.a. merhabalar. Bende. Uzunca araştırmadan sonra. Modelciliğe başladım ilk uçağımı. Yaptım. Bitirdinim. Modelcilikle uğraşan bi abim var. O kendi kumandasıyla güzel uçudu. Benim kumanda yoktu daha. Kendi kumandam gelince. Hassasiyet ayarlarını vs yapıp. Çıktım uçurmaya. Elden yarım gazla atıyorum. Yükseliyo vs. Sağa dola gisiyo dorultamadan düştü. 7 8 kere. Tamir ettim. Enson dün. Parçalandı. Dengesi. İyiysi. Acaba. Fazla gaz vermiş olabilirmiyim
Şimdiden teşekkürler

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

S.a. merhabalar. Bende. Uzunca araştırmadan sonra. Modelciliğe başladım ilk uçağımı. Yaptım. Bitirdinim. Modelcilikle uğraşan bi abim var. O kendi kumandasıyla güzel uçudu. Benim kumanda yoktu daha. Kendi kumandam gelince. Hassasiyet ayarlarını vs yapıp. Çıktım uçurmaya. Elden yarım gazla atıyorum. Yükseliyo vs. Sağa dola gisiyo dorultamadan düştü. 7 8 kere. Tamir ettim. Enson dün. Parçalandı. Dengesi. İyiysi. Acaba. Fazla gaz vermiş olabilirmiyim
Şimdiden teşekkürler

Kendi mesajinizi okuyabiliyor musunuz? .

Forum Kuralları, Madde 20: Forum içeresinde güzel Türkçemizi bozacak iletilere izin verilmemektedir. O nedenle –teknik terimler hariç, zorunlu olmadıkça- yabancı sözcük ve alfabemizde olmayan “w”, “x” gibi harflerin kullanılmamasına özen gösterilmesi, Türkçe imla kurallarına ve noktalama işaretlerine uyulması zorunludur. Bu kurallara uymayan iletiler yöneticiler tarafından sahibine haber verilmeden düzeltilir veya silinir.

Sorunuza gelince, bir modelci ucaginizi duzgunce ucurabiliyor, ancak siz ucuramiyorsaniz, sorun ucakta degil, sizin pilotajinizdadir. Simulator calismasiyla sorun cozulebilir.

Sorunuza gelince, bir modelci ucaginizi duzgunce ucurabiliyor, ancak siz ucuramiyorsaniz, sorun ucakta degil, sizin pilotajinizdadir. Simulator calismasiyla sorun cozulebilir.
Simulator çalışmadan bu işi yapmanız çok zor. Detaylar için :

• Beğen
Tepkiler: Tolga