Yeni başlıyorum hangi uçağı seçmeliyim

C9

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar ben sinan bursadan yazıyorum 16 yaşında yım. sormak istediğim iki soru var.Bu hobiye başlamak istiyorum.İlk sorum simülatorü nereden almalıyım? İkinci sorum hangi markanın hangi modelini almalıyım? Cezaplarsanız sevinirim

Sinay bey merhaba.Size gelmiş olan ilk mesajdaki talimata uyarsanız seviniriz.Tanışma konusuna bakabilirsiniz.

Bulamıyorum

Malesef bulamıyorum

Ana sayfada bulunan "tanışma" yazan yazıya tıklayıp yeni konu açarak kendinizi tanıtmanız gerek

C9' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben sinan bursadan yazıyorum 16 yaşında yım. sormak istediğim iki soru var.Bu hobiye başlamak istiyorum.İlk sorum simülatorü nereden almalıyım? İkinci sorum hangi markanın hangi modelini almalıyım? Cezaplarsanız sevinirim
Merhaba C9. Adını, yaşını, memleketini yazmışsın ama forum profilinde sallamışsın galiba. Biz forum profilinde gerçek bilgileri kullanıyoruz. İlk olarak forumu biraz incele kullanmayı öğren sonra forumda araştırma yap gereken bilgiler mevcut :RCKolik:

Orda çıktığını bilmiyordum o yüzden ili salladım doğum tarihi bir rihinide 18 yaş altını almaz diye düşündüm ve bu sorunun cevabını forumda bulamadım

Sinan Karaalioglu' Alıntı:
Orda çıktığını bilmiyordum o yüzden ili salladım doğum tarihi bir rihinide 18 yaş altını almaz diye düşündüm ve bu sorunun cevabını forumda bulamadım
Peki bu sayfaya baktin mi ??

Bu siteye bugün üye oldum ve bays vakit geçirdim

Bende siteye kayıt olduğumda hiç çıkmadan 11 saat konuları okumuştum

İlk uçağın neydi

Wing-dragon 500 class.

Teşekkür ederim çok yardımcı oldun :RCKolik:

Nerden aldın? Çok soru sordum farkındayım:laugh:

thk model uçak.com dan almıştım.ama şuan ordaki rtf uçakların stokları bitmiş.tafabi modelin sitesinde var

Wing tiger olurmu 4 kanallı vericili