Yeni başlıyorum, kumanda eşleştirme konusunda yardım lazım :)

Cx-10w için Wltoys v977 kumandası bağlayabilir miyim? :)

• Evet

Oy: 0 0.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

hightdagger

Yeni Uye
Merhabalar bir yakınımdan parçalara ayrılmış bir şekilde Wltoys v977 hediye aldım. Yalnız pervaneleri birleştiren metal pim kaybolduğu için toparlayıp süremedim. Bende de Cheerson cx-10w oyuncak quadcopter var. WiFi ile telefondan uçuruluyor. Acaba bu v977 kumandasını cx-10w ile kullanabilir miyim? YouTube de büyük kumandalarla uçurulanlarını gördüm. Bilgim sıfır :) Yardım edebilirseniz çok sevinirim. İyi forumlar :)

çok değişik olmuş aslında bir yerlerde yazıyordu ama sen okumamışsındır bence ilk üyelikle gelen mesajı oku orada olabilir çünki forum olarak sen gelmeden kimsin nesin modellerin nedir bilgin nedir hepsini biliyor ve cevap bence orada orayı kontrol et oraya bak ora ora

(hızlı okunsun diye hızlı yazdım nokta, virgül yok okumayabilirsiniz arkadaşlar.)

hightdagger' Alıntı:
Merhabalar bir yakınımdan parçalara ayrılmış bir şekilde Wltoys v977 hediye aldım. Yalnız pervaneleri birleştiren metal pim kaybolduğu için toparlayıp süremedim. Bende de Cheerson cx-10w oyuncak quadcopter var. WiFi ile telefondan uçuruluyor. Acaba bu v977 kumandasını cx-10w ile kullanabilir miyim? YouTube de büyük kumandalarla uçurulanlarını gördüm. Bilgim sıfır :) Yardım edebilirseniz çok sevinirim. İyi forumlar :)

Sevgili "yüksekhançer" arkadaşım. (İsminden bunu anlıyorum) keşke önce tanışma bölümüne konu açarak kendini bizlere tanıysaydın. İşte o zaman birçok arkadaş derdine derman olurdu. Boşu boşuna anket açmana da gerek kalmazdı.

Bi bak istersen ;