Yeni çıkan ünitelerden öneri

Berk Eksin

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhabalar sonunda cap232 uçağının yapımına başladım aslında daha başlamayı düşünmüyordum ama malesefki hafta sonu trainer ım küçük bir kaza yaşadı ön taraftaki motor kısmı dağıldı bende tekrar tekrar tamir etmekden sıkıldığım için yeni uçağa başlıyım dedim ama tekrar kırım yaşamamak için fly stabilization system almak istiyorum fakat forumdaki paylaşılan bu konudaki ilanların en yenisi 3 senelik ve çoğu artık piyasada bulunmuyor ve bende o zamanda bu yana daha yeni sistemler çıkmış olduğunu gördüm bu konuda tavsiye verebilecek olan var mı

Daha önce dronumda kullandığım pixhawk ı trainer ıma takmayı denedim fakat 3 denemenin 2 sinde uçakğı düşürdüm birindede son anda manual moda alarak yere 2 metre kala uçağı kurtardım
Pixhawk apm gibi sistemlerde çok fazla parametre var bu sebeple daha basit sistemler arıyorum

aradığım özellikler hepsinde olduğu gibi gyro mod manual mod forumda okurken gördüm copilot2 sisteminde hover mod vardı ve ilerde fpv uçağımda kullanmak için return the home modu olursa güzel olur