Yeni Gözdem V977

Merhaba hobici arkadaşlarım ben uzun yıllardın 4 kanal heli uçurdum kırdım yine uçurdum kırdım yine uçurdum :D Neyse artık seviye atlamanın vakti geldi v922 alıcaktım fakat v977 daha cazip geldi bana sizce alışverişi nasıl ve nerden yaparım lütfen bilgili kişiler anlatırsan on numara beş yıldız olur 300 tl gibi bi bütçe var kredi kartı kullanmam ama banka kartım var yani paypay hesabım var iyi forumlar ve hobiler

Yeni Gözdem V977

Paypal hesabınız varsa banggood.com dan alın. Yedek pil de almayı ihmal etmeyin bence.
Forumda alışveriş ile ilgili bölüm var inceleyebilirsiniz.

Yeni Gözdem V977

Şu konu size yardımcı olacaktır Mehmet.

Yeni Gözdem V977

Bende v977 kullanıcısıyım. Eger v977 alacaksan Banggood sitesini tercih etmenı onerebılırım. Mehmet abının linkini verdigi konudan kolaylıkla sıparısını gerceklestırebılırsın. Sana tavsıyem yedek piller ve ayrıca bir kac yedek parça almanıda onerebılırm. Ben bır cok kez sert zemıne modelı dusurdum. çok dayanıklı ama sonucta ufakta olsa kırımlar oluyor. tekrardan gunlerce beklememek ıcın ana parcalardan yedek sıparıs etmen en mantıklısı

Yeni Gözdem V977

Çok sağolun arkadaşlar :D Bu arada evet bolca pil alıcam birde kargo ortalama kaç gün sürüyo?

Yeni Gözdem V977

Mehmet Mertcan ÇELİK' Alıntı:
Çok sağolun arkadaşlar :D Bu arada evet bolca pil alıcam birde kargo ortalama kaç gün sürüyo?

Ben 1 hafta arayla sipariş verdim biri 16 günde diğeri 24 günce geldi