Duyuru Yeni Koyu Temamız Hayırlı olsun - MODERN DARK

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.

Yeni Koyu renk temamızı beğendiniz mi ?

• Evet, kesinlikle beğendim

Oy: 37 82.2%
  • Hayır beğenmedim.

Oy: 2 4.4%
  • Emin olamadım

Oy: 6 13.3%

• Kullanılan toplam oy
    45

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Uzun bir süredir aklımızda olan bir özelliği daha forumumuza ilave etmiş bulunmaktayız :thumbup:

Bundan sonra isteyen arkadaşlarımız AÇIK Renk temamızın (MODERN) yanı sıra KOYU Renk versiyonunu (MODERN DARK) da kullanabilecek. :hoppa:

Her ne kadar yeni temayı test etmiş olsak da gözden kaçan eksikler olabilir. Lütfen yeni tema ile ilgili bu eksikleri ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

NOT-1 : Konuya ilave edilmiş ANKETE oy vermeyi unutmayın lütfen :saygilar:

NOT-2 : Koyu renk temamız DEFAULT tema haline getirilmiştir. Ama isteyen arkadaşlarımız aşağıda bahsettiğimiz yöntemlerden birini kullanarak istedikleri zaman Tema tercihlerini değiştirebilir.

Yeni KOYU Renk Temamız : MODERN DARK

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mevcut AÇIK Renk Temamız : MODERN

TEMA Değiştirme Yöntemleri

1-
Tema değişimini daha kolay hale getirmek için UST Menüye "HIZLI TEMA Değişim" ikonu ilave ettik.

"AY" yada "GÜNEŞ" ikonunu tıklayarak hızlı bir şekilde AÇIK ve KOYU renk temalar arasında geçiş yapabilirsiniz :)

2- Bunun haricinde eskiden olduğu gibi sayfanın en alt SOL Köşesinde bulunan "Tema Ismini" tıklayarak da tema değişimi yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Eline sağlık Mehmet abi, ben tam hangisi daha güzel emin olamadım. :)

Ama sen boş yere uğraşmazsın, bir süre bu temadan devam edeceğim. :laugh: :RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Alternatif olması güzeldir, eline sağlık abi :thumbup:

Bu güncelleme ile alakası vardır belki. Öne çıkanlar kısmını açtığım zaman sol üstteki forum logosunun boyu küçülüyor. (Android / Chrome tarayıcı)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Koyu mod candır :) Eline sağlık Mehmet abi.

Bembeyaz bir ekrana bakmak her zaman kolay olmuyor. Tek bir sorun var ki, sevdiğimiz bazı emojilerimizin küçük sırları varmış. Koyu temada kabak gibi ortada kaldılar :D

Bembeyaz bir ekrana bakmak her zaman kolay olmuyor. Tek bir sorun var ki, sevdiğimiz bazı emojilerimizin küçük sırları varmış. Koyu temada kabak gibi ortada kaldılar :D
Evet aynen öyle oldu kardeşim :) Özellikle animasyonlu emojilerin küçük sırları ifşa oldu :D