Yeni kusum align t-rex 600e flb pro

SafakB

Çalışkan Uye
Emin abiden yeni aldigim trex 600 modelini heyecanla bekliyorum helum su anda trabzonda ama kirdale kesme merasimi ile almam gerekiyor cok heyecanliyim 12 s lik tam bir canavarla karsilasmayi bekliyorum :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

kizakli pil haznesi cok guzel bi durum

Elime geldiginde detaylari soyleyecegim sanirim align 610 620 servolar var uzerinde castle 80 esc mx motor alici pili yok sadece e bar unite var tarot ile degistirmeyi dusunuyorum lipolari isallah sarj aletim sarj eder yoksa bittigim an gelir hihi :)

Ynt: Yeni kusum align t-rex 600e flb pro

Video ve fotograflar icin ayirdim

Hayırlı olsun Şafak, kırımsız ve keyifli uçuşlar dilerim. :thumbup:

Hayırlı uğurlu olsun Şafak , kırımsız uçuşlar dilerim........ :saygilar:

Öncelikle hayırlı olsun Şafak ;)

Senin uçuşunu iyi kötü biliyorum bu nedenle senin mutlaka pil alman gerekecek bu bir.

Büyük modellerde kaliteli pil kullanılması gerekiyor ne yazık ki, bu durumda malum pillere epey bir para vermek zorundasın. Hal böyle olunca da servet verdiğin pillerinde iyi ve düzgün bir şekilde şarj edilmesi şart :-\ Bu durumda ne yazık ki, aynı anda 2 pilli şarj edebilecek güzel bir şarj cihazı (Powerlab 6) ve güç kaynağına ihtiyacın var :embarras:

Collective kısmın henüz yeni oturuyor ama sen hızlı da kullanmayı seviyorsun. Sana tavsiyem Pulse ya da Gens başka pil alma. İlk başta çok para veriyor görünürsün ama uzun dönemde hem memnun kalırsın hem de kar edersin, benden söylemesi ;)

Bence pillere çok para vermesin çünkü alacağı pilleri başka hiçbir modelde kullanamayacak. Ne 700 ne 550 3500-4000 mah kapasitede pilleri kullanmıyor.

Mehmet abi dedigin gibi buyuk model bana buyuk masraf getiriyor ama buyuk model evde kosede dursada olsun diye dusundum emin abi de cok sevdigim bi abim bana buyuk iyilik yapti aldim kirimsiz kullanirim isallah arkadaslar cok tesekkur ederim kirmak kacinilmaz son ama denekte fayda var :) elime gecsin bi model guzel bi setup yapicam ilerleyen zamanda :)

İlker Sönmez' Alıntı:
Bence pillere çok para vermesin çünkü alacağı pilleri başka hiçbir modelde kullanamayacak. Ne 700 ne 550 3500-4000 mah kapasitede pilleri kullanmıyor.
Hııım, bir de bu durum vardı değil mi :rolleyes: Hatırlatma için teşekkürler Ilker Hocam :thumbup:

Uzun bi zaman daha heli deistiremem zaten askerlikte var tam denk geliyo ust uste 500 600 yeter sadece bi titreme varmis cozemedigi emin abinin rulmanlar disli herseyi degistirmis sadece motor kalmis denemedigi motordan titreme yaparmi acaba ?

Bazı motorlarda balans sorunu olabiliyor, multikopter lerdeki gibi balans testi yaparak anlayabilirsin

Tapatalk ile gönderildi

Mesut abi hic bilmiyorum kazasinin oldugundan bile konusulmadi 1800 liraya aldim sadece titreme varmis bi sorun olmaz sanirim emin abiye guveniyorum bi sorun olmaz ben vidasina kadar kontrol ederim zaten bosa birakmam modeli bi sorun olursa kabuleder emin abi simdilik 2 set pil yeter yaririmlar askerden sonra yapilcak :) askerden sonra yolculuk kocaeli guzel bi is sonrasi bakalim nolcak . O zaman titreme sorunuda cikiyor ortaya model havada n cakilinca motor mili yamuldu titremeye o sebep oluyor olabilirmi ?

Hayırlı olsun kardeşim ;) Kazasız belasız =) Umarım artık teknik sorun çıkarmayacak bir modele sahip olmuşsundur :) Bu arada Türk Bayrağı varmış üzerinde görünce çoğ hoşuma gitti %p

Şafak demekki hiçbir şeyi atlamadan full elden geçireceksin zaten 2.el alınmış bir heliyi komple dağıtıp toplamak her zaman en iyi yol.

hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar... :bravo: