Yeni multiprotocol kumanda

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

    Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Özgür Öztürk

Çalışkan Uye
Katılım
5 Eyl 2018
Mesajlar
545
Tepkime puanı
942
Yaş
42
Konum
İSTANBUL
İlgi Alanı
Hepsi
.


Frsky ile Jumper arasında opentx i kullanma kavgasında Frsky yeterli baskıyı dağıtıcılar üzerinde kuramadığı için gönülsüzde olsa Jumper T16 nın pro modelinin dahili çoklu protokolle ve openTX ile çıkmasına hayır diyememişti . Bunun üzerin , kendi adını taşımayan , görseli neredeyse Jumper T16pro kumandanın aynısı olan bir kumandayı piyasaya çıkartacağı fısıltısı 2-3 aydır vardı .

Halen radiomaster TX16S in üreticisi belirtilmemiş olmasına rağmen ön sipariş olmaya başlayan radiomasterrc nin geliştirici takımının GitHub üzerindeki profillerine bakıldığında Frsky kumanda görselleri üzerinden yaptıkları anlatımlarından yola çıkarak radiomaster TX16S sahibinin Frsky olduğunu söylemek çok da zor değil ...

Mart ayının sonuna doğru çıkması beklenen kumanda hall gimbal effect li ile 130$ ve normal olanı 100$ ile piyasaya sürmeyi planlıyor . Jumper T16pro dahili çoklu protokol kumandanın yarattığı infial nedeni ile daha fazla fonksiyonel , direk opentx ile çalışan , satıcıların çok mırın kırın etmeden satacağı bir kumanda olduğu söyleniyor ve bunların ilk iki maddesi teyit edilmiş durumda .
 

Ömer Erkan

RcFanatik
Katılım
4 Eki 2012
Mesajlar
3,055
Tepkime puanı
4,520
Yaş
62
Konum
Başiskele - Kocaeli
İlgi Alanı
Multikopter
Kumanda işi de sanırım yavaş yavaş telefona benzeyecek. Yani, nasıl ki konuşma neredeyse telefonun yan işlevi haline geldi, kumanda ile de arada uçuş yapacağız böyle giderse... Şu anda kendimi millet son model Samsung, Xiaomi vs ile gezerken, ben ortalıkta elimde hala takoz Ericsson ile dolaşıyormuşum gibi hissettim.
 

Benzer konular