Youtuber Kosif bey den cessna uçak denemesi -2

TÜRKALP KUCUR

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merak eden olursa YouTube üzerinden video linkine ulaşabilir :saygilar:

RCKolik Yönetimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Cihad GÖKTAŞ
gerçekten yazık ya... Hala oyuncak sanarak hiçbir güvenlik eğitim olmadan uçuracağını zannetmek...Hayır yani bunun gibiler yüzünden yasak geliyor insanların bakış açısı farklı oluyor:rolleyes:

gerçekten yazık ya... Hala oyuncak sanarak hiçbir güvenlik eğitim olmadan uçuracağını zannetmek...Hayır yani bunun gibiler yüzünden yasak geliyor insanların bakış açısı farklı oluyor:rolleyes:
Olsun Utkucum amaç eğlenmek.. hobide de amaç eğlenmek.. benim fikrim tabi. Bu arada Kosif bey yorumları okuyor aman :saygilar:

Kosif bey okumalı bence tabi ki amaç eğlenmek hoşça vakit geçirmek ama ben uçuilara babamla ikimiz gitmemize rağmen babamı çevreyi kontrol ederek takip ederek yerleşim birimlerinden hatta hayvanlardan bile uzaklaşak uçuşa başlıyordum. Simulasyonda iyice çalıştıktan sonra güvenli ve çok daha keyifli bir şekilde kendi droncusuna çarpmadan uçurabilir.

Ya... kendi adamına çarptı muhabbetinden sonra izleyeyim dedim de...

Hakikaten bu iş öyle içerik üretmek veya "İkinci seferde olacak, sizde göreceksiniz" kafasıyla yapılacak birşey değil. Yani eline o kumandayı almadan önce bazı temel RC model kurallarını (uygulamayı) bilmek gerekir diye düşünüyorum. İnşallah, eğer olursa; 3. videoda işi raconuna göre yapar diye umut ediyorum.

Bide kırılınca üzülüyorlar ya :D Yani aklı fikri yok ki bu uçağın. Pilot zaten muhtemelen sadece sticklerin ne işe yaradığını teorik olarak biliyor. Ayrıca yarım hasarlı kaldırıyorsun. Uçak sola çekiyor. Muhtemelen ağırlık dengesi doğru değil. Kalkıp yere çakılınca da üzülmek ;D;D
3. videonun geleceğini hiç sanmıyorum. Ama gelirse bu kafayla devam etmeyeceği muhakkak.

Bide kırılınca üzülüyorlar ya :D Yani aklı fikri yok ki bu uçağın. Pilot zaten muhtemelen sadece sticklerin ne işe yaradığını teorik olarak biliyor. Ayrıca yarım hasarlı kaldırıyorsun. Uçak sola çekiyor. Muhtemelen ağırlık dengesi doğru değil. Kalkıp yere çakılınca da üzülmek ;D;D
3. videonun geleceğini hiç sanmıyorum. Ama gelirse bu kafayla devam etmeyeceği muhakkak.
İşte derdim de bu hobinin adı kirlenmesin insanlar rtf set alıp uçurabileceğini zanmetmesin. Kendisine başkasına parasına zarar vermesin..

• Beğen
Tepkiler: Ali Haydar GÖK
Bence bu tür videoları yayınlayarak bu tür salaklarin ekmeklerine yağ sürmüş oluyoruz.

Bu arkadaşların amaçları zaten video izleme sayılarını yükseltmek. Bunun icin yapmayacaklari şey yok. Bu videoları izleyerek bu arkadaşların yaptıkları sacmaliklara bence prim vermiş oluyoruz.

O yüzden ilk mesajdaki video linkini kaldırıyorum. Çok merak eden olursa illa ki YouTube üzerinden video linkini bulacaktır.