Yurtdışı alışverişte paypal kullanımında taksit

Arkadaşlar geçenlerde emaile bir ileti gelmişti, ve (axess kullanıcısı olarak) mesaj ile kayıt olduğumda 100 tl ve üzeri yurtdışı alışverişlerde 31aralığa kadar 3 taksit imkanı olduğu söyleniyordu, bende kaydoldum, alışverişlerde paypal kullanıyorum. Gelelim soruma, şimdi yurtdışından paypal ile alışveriş yaparsam taksit imkanından yararlanabilirmiyim?
Not= paypal hesabımda axess kartım tanımlıdır.

Ben de Axes kullanıyorum ve yurtdışı alışverişlerimi zaten paypal ile ödüyorum ve 100Tl üzeri harcamalarım 3 taksite bölünüyor.Geçen yılda bölünüyordu hala bölünüyor.

Not:Döviz hesabı açtırıp kredi kartınızıda dövize tanımlatırsanız harcamalarınızı direk aldığınız miktar üzerinden ödersiniz. Yoksa TL ye çevrilirken yüksek meblağdan çevriliyor.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Ben de Axes kullanıyorum ve yurtdışı alışverişlerimi zaten paypal ile ödüyorum ve 100Tl üzeri harcamalarım 3 taksite bölünüyor.Geçen yılda bölünüyordu hala bölünüyor.
cevap için teşekkür ederim tevfik abi. :saygilar: bana kaydolduktan sonraki gelen mesajdada 31 aralığa kadar yapılan alışverişlerde diye yazıyor.
Döviz hesabı tanımlama gibi birşey yapmadım ama paypaldan ayarlardan değişiklik yaparak satıcı kuru olarak ödemeyi yapmayı seçmiştim, ve akbankın dolar satış kurundan hesaplama yapılıyor.