Yurtdışı lipo pil alınabilecek siteler

Mustafa Yetiskin

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba arkadaşlar

bildiğim kadarıyla hobbyking ve banggood Türkiye'ye lipo pil göndermiyor
gearbest sitesinde ise bilinmedik marka piller var
yurtdışından bilindik marka lipo pil alabileceğimiz hangi siteler var, daha doğrusu hangi siteler kaldı :(

Hobbyking Türkiyeye Lipo gönderiyor hocam.Uluslararası depodan sipariş verecek olursanız özel kargo şirketi ile geldiği için kargo ücreti yüksek oluyor.Avrupa depodan alırsanız $21-22 dolardı en son kargo ücreti 1 kg ya kadar.1kg dan sonra ücret artıyor.

an itibarıyla Banggood da lipo göndermiyor sanırım ülkeye..

Aliexpress e bakın ama orada önceden ücretsiz gönderimlerin çoğu ücretli oldu

Ben de yeni aliexpress ten lipo siparişi verdim. Free shipping olarak gönderdi satıcı. Hemde PostNL ile. Forumda PostNL ile liposu 15 gün içinde gelen arkadaşlar vardı ben de özellikle bu satıcıyı tercih ettim. Bakalım sipariş verdiğim 5 gün oldu 17track ta göründü.

Sent from my iPhone using Tapatalk

c@n' Alıntı:
an itibarıyla Banggood da lipo göndermiyor sanırım ülkeye..

kötü oldu bu...aliexpress umarım bu durumdan faydalanmaz...bazen çok absurt kargo ücreti yazıyorlar...

lipo konusunda hiç sıkıntı yaşamak istemiyorsanız bence hobbyking derim. hem markalar bilindik. hem bir haftada teslim.

türkiyeye pilleri sadece avrupa deposundan yolluyor. 20 dolar gibi bir kargo ücreti var. burdaki olay kaç tane pil alacağımızla ilgili.

piller genelde 10-20 dolar arası değişiyor.(3s-4s) bir tane pil için elbette kargo vermeye değmez ama tek seferde fazla adetli alırsanız kazançlı çıkarsınız. ben 6 adet lipo almıştım. lipolar 75$+kargo 25$ total 100 dolar o da

300 lira desek türkiyeyle kıyas yaparsanız yine avantajlı olacaktır.

Şafak
kötü haberim var inşallah seninki gelir
bu aex ten pil siparişiydi

RS495060158NL

semih Balkar' Alıntı:
Şafak
kötü haberim var inşallah seninki gelir
bu aex ten pil siparişiydi

RS495060158NL
Bakalım abi inş gelir :D
Acelesi yok :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hollanda tüm kargoları x ray den
geçiriyor ve lipo pilleri satıcıya geri gönderiyor
İmkanın varsa takipsiz
kargo ile şansını denersin

Aşkın Topal' Alıntı:
lipo konusunda hiç sıkıntı yaşamak istemiyorsanız bence hobbyking derim. hem markalar bilindik. hem bir haftada teslim.

türkiyeye pilleri sadece avrupa deposundan yolluyor. 20 dolar gibi bir kargo ücreti var. burdaki olay kaç tane pil alacağımızla ilgili.

piller genelde 10-20 dolar arası değişiyor.(3s-4s) bir tane pil için elbette kargo vermeye değmez ama tek seferde fazla adetli alırsanız kazançlı çıkarsınız. ben 6 adet lipo almıştım. lipolar 75$+kargo 25$ total 100 dolar o da

300 lira desek türkiyeyle kıyas yaparsanız yine avantajlı olacaktır.

ben hobbyking de 20 dolar kargo görmedim 1 lipo için 80 90 dolara çıkıyor uluslararası depodan baktım avrupa da bilmiyorum ama

semih Balkar' Alıntı:
Hollanda tüm kargoları x ray den
geçiriyor ve lipo pilleri satıcıya geri gönderiyor
İmkanın varsa takipsiz
kargo ile şansını denersin

Abl benim farkli bi kargo firmasıyla gönderildi görünüyor. Takip no farklı formatta A00019160610097A

Şafak
bu iyi
Takipsiz göndermişler
% 99 geliyor
biraz geç geliyor ama geliyor

semih Balkar' Alıntı:
Şafak
bu iyi
Takipsiz göndermişler
% 99 geliyor
biraz geç geliyor ama geliyor

hocam takipsizi pahalı ürünlerde tercih etmeyin. takipsiz kargoda eve teslimde bile zili çalıyor yoksan oraya bırakıp gidiyor hiç bir yükümlülükleri yok. sen almışsın almamışsın umurlarında değil. takipsiz dediği ürün takibi yapılmadan allaha emanet gelmesi. elimden geldiğince takipsiz kargo ile almıyorum özellikle pahalı şeyleri almıyorum. takipsizi bu kontrol edilmiyor olarak düşünmeyin hepsi kontrol ediliyor.