Video 10.06.18 Eskişehir Buluşması

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Buluşma konularında azalma var, yeni konu olarak açayım dedim :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok keyifli görünüyor. :bravo: :bravo:

Rasim'in kuyruk olayı inanılır gibi değil. :D Stabın nerdeyse üçtebiri toprağa giripte nasıl geri çıkmış mucize gibi. :thumbup:

Dostlarımızı, kardeşlerimizi böyle bir arada görmek çok güzel. :RCKolik:

Emre'nin ufaklıkta pek şeker, onun videosunu da isteriz ilk fırsatta. :)

:saygilar: Merhaba arkadaşlar ,görseller için elinize sağlık , çok güzel çekimler olmuş Emre kardeşimin oxy2 ye bayıldım, bu aradalar micro modeller ilgimi
çekmeye başladı ,güzel uçuşlar ,teşekkürler .:thumbup:

Dün yine keyifli ve bol muhabbetli bir buluşma gerçekleştirdik.:thumbup::thumbup::halay::yuppi:
Rasim dün resmen coştu, uçuşları özellikle de protos max ile uçuşu harikaydı.Uçuşu izlemekten video çekmeye fırsat bile bulamadık.:thumbup::thumbup::bravo:
Rasim kesinlikle evde sim çalışıyor.:lol::lol:
Emre de uzun aradan sonra x7 ve goblin nitronun tozunu attı.:thumbup::halay::halay:
Bende artık uçuşlarımı müzik eşliğinde yapmaya başladım.:lol::lol:

Yağmur gelmeseydi iyiydi. P380 tatmin etti, üç uçuş iyidir, beş olmasa da olur. Oxy3 sonunda uçabildiğini görmek güzeldi, tek uçuş da olsa... Ama max zaten topu topu iki set pili var, ilk sette coşkuyu verdikten sonra ikinci seti uçamamak keyfi yarıda bıraktı :)

süper bir buluşma gerçekleşmiş, kıskandım valla:D şu uçuşa ve buluşmalara hasret kaldığımız günlerde ilaç gibi geldi, paylaşım için teşekkürler ellerinize sağlık arkadaşlar :saygilar: