Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

Tam fun-fly havasında bir buluşma olmuş. İnşallah bir dahakine bende ne yapıp edip katılmak istiyorum.

Sayenizde bizde görsellerle istifade etmiş olduk buluşmadan. :thumbup:

Bir nitrocu daha geliyor aramıza gördüğüm kadarıyla, o da ayrı güzel bir haber. :hoppa:

Herkesin ellerine sağlık. :RCKolik:

İstanbul dışından bizi kırmayıp gelen arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler,fun fly tadında buluşma oldu gerçekten güneş batana kadar doyasıya eğlendik köfteler harikaydı Fatih Cebir teşekkür ederim ayrıca köfteleri sunuma hazırlayan Cem abi’ye ve Güneşin altında objektifiyle resim ve videoları çekim yapan Mustafa kardeşimede teşekkür ederim inşalah diğer buluşmalarımızda daha büyük katılımlı bol sohbetli toplantılarımız olması dileğiyle..

Ufaktan hareket gelsin, bugün yine sahadaydık Mustafa kardeşim ve ben paylaşımları yapalım:saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bizde bugün sahaya çıkma şansı bulduk kısa ve keyifli bir gündü, Mustafa kardeşimle güzel uçuşlar yaptık ufak tefek olumsuzluklarla günü kapattık çok şükür :saygilar:

cicilerimiz:D

vidoalar bir tuhaf çıktı ama neyse :)

bizde bugün sahaya çıkma şansı bulduk kısa ve keyifli bir gündü, Mustafa kardeşimle güzel uçuşlar yaptık ufak tefek olumsuzluklarla günü kapattık çok şükür :saygilar:

cicilerimiz:D
Ellerinize sağlık arkadaşlar, tek kelime ile harikasınız :thumbup::halay:
vidoalar bir tuhaf çıktı ama neyse :)
Valla ben bir tuhaflık görmedim, gayet güzel videolar ve uçuşlar %p Sticklerinize ve emeklerinize sağlık :hoppa::RCKolik:

Merhaba fatih bey ,fatih bey zagiyi satinmi aldiniz sizmi yaptiniz,guzel uçuyordu,,,bende 4,5 tane yaptim amma bir turlu 30m uçmadi ,her seferinde hayel kirikliği ,her seferinde husran,plan ve vidolar çok seyir ettim amma nafile,olmuyor ,olmuyor,,,artik bitkinlik gelgi ,çok hoşuma giden ,daha başlamadan bitirme aşamasina gelen hobim,,,,,Tekrar bir zaği yapicam n,nerde yanliş yapiyorum bilmiyorum ,ben almanyadayim çevremde kimse yok ,bana yardim edicek,bana bu yeni yapicam zagiyle ilgili ,malzeme alimindan yapim aşamasinda uçana kadar,yaptiğim zagiyle foto ve video paylaşarak bana siz ve sizin gibi arkadaşlara ihtiyacim var ,bu sefer yapamassam bu işi burda birakmak istiyorum,,, allaha emanet olun
Bana yardimci olucak gonullu bir arkadaşim çikarsa sevinirim,,,