433 mhz 100 mw çift yönlü telemetri baglanti sorunu

Sadık BAKIR

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
merhaba amp2.5 uçuş kartı kullanıyorum 433 mhz telemetri ile baglantısını bir türlü yapamadım ne pc de nede telefonda (huawei mate 10 lite)baglantı saglıyor (tower beta ) yazılımsal sorunmu var anlayamadım

Kontrol Kartınız
apm2.5
Model Sınıfı
f450
Motor, Pervane ve ESC
920 rodytosky
Kumanda Alıcı ve Verici
flysky i6x -i6b
Extra Ekipman
gprs-fpv-kamera
Merhabalar yazdıklarınız ile yorum pek mümkün değil ne yazık ki çünkü ne sorunu yaşanıyor ne hatası veriyor sistemler ayrı ayrı bahsetmemişsiniz. Tower uygulamasını da Windows uygulamalarını da ayrı ayrı kullanıyorum bir sorun olmaması lazım yazılımsal olarak. Yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Port tanıyor fakat baglanti yok.telemetri dron uzerindeki sabit kirmizi pc de takili olan yesil yanip sonuyor.missonplaner da no heartbeat packets received .
İnstel_sikradio_load setting kurulum yapmak istedigimde ise connectin ayni hatayo veriyor.

Port tanıyor fakat baglanti yok.telemetri dron uzerindeki sabit kirmizi pc de takili olan yesil yanip sonuyor.missonplaner da no heartbeat packets received .
İnstel_sikradio_load setting kurulum yapmak istedigimde ise connectin ayni hatayo veriyor.
Merhabalar hata iki cihaz arasında bağlantı kurulamadığı için çıkıyor sanırım. Bağlantı sağlansa yeşil ışık yanık olarak kalması gerekiyor. Sizin orada bir sorununuz var gibi duruyor cihazların bağlantıları ve gelen voltlarını değerlendirmenizi onun dışında antenlerin doğru takılı olmasına dikkat etmenizi öneririm aksi halde modüller bozuk olabilir. Bu arada özelden destek veremiyoruz tüm soru ve sorunları buraya yazabilirsiniz :)

Soru sormuşsunuz. Yanıtlar almışsınız.
Keşke nasıl hallettiginizi yazsaydınız da ilerde sizin gibi problem yaşayanlara, sorular soranlara yol gostemiş olsaydınz.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari