Servo Kumanda bağlantı Sorunu

İlgi Alanı
Uçak
Bendeki aliciya servo motoru taktim ama servo motra guc veremedi buyuk bir servoydu 13 kadar tork uygulayanlardan acaba araya surucu falanmi takmak lazim kucuk sg90 servolar cok rahat calisiyor ama buyuk servo takinca calismadi..

Alıcın ne? Taktığın ve çalışmayan servonun markası modeli ne? Alıcıyı neyle besledin? Çalışmayan servo başka alıcıyla çalışıyor mu?

Alıcın ne? Taktığın ve çalışmayan servonun markası modeli ne? Alıcıyı neyle besledin? Çalışmayan servo başka alıcıyla çalışıyor mu?
Mg996r servo motor D8R-|| TELMETRY ALİCİM DA BU LİPO PİL İLE BESLEDİM ESC DEN BASKA ALİCİ İLE DENEME FİRSATİM OLMADİ CUNKU BASKA ALİCİ ALMADİM

@Eyupcan altıntaş bu seni son uyarışım olsun.

1- Öncelikle konuyu lütfen doğru bölüme aç (Bu konunun SOHBET Bölümünde ne işi var allah aşkına :angry: )

2- Yazarken imla kuralları, özellikle noktalama işaretlerini kullan, yazdığın kelimelerin doğru yazıldığını teyid.

Tekrarı halinde ÜYELİĞİN IPTAL Edilecektir.

Son kez konu başlığını yeniden düzenleyip, ilgili bölüme taşıdım.

@Eyupcan altıntaş bu seni son uyarışım olsun.

1- Öncelikle konuyu lütfen doğru bölüme aç (Bu konunun SOHBET Bölümünde ne işi var allah aşkına :angry: )

2- Yazarken imla kuralları, özellikle noktalama işaretlerini kullan, yazdığın kelimelerin doğru yazıldığını teyid.

Tekrarı halinde ÜYELİĞİN IPTAL Edilecektir.

Son kez konu başlığını yeniden düzenleyip, ilgili bölüme taşıdım.
Özür dilerim ama nereye açıcağımı bilmiyorum tarif etseniz. Çünkü yeni üye oldum tam olarak nereye açılacağını bilmiyorum üzgünüm :(

Özür dilerim ama nereye açıcağımı bilmiyorum tarif etseniz. Çünkü yeni üye oldum tam olarak nereye açılacağını bilmiyorum üzgünüm :(
Biraz vakit geçirip forum bölümlerine bakarsan, özellikle başlık kısımlarına, o zaman nereye konu açmak gerektiğini daha kolay anlayabilirsin.
Hangi bölüme açmam gerekiyor?
Her konunun kendi bölümü var. Senin tüm soruların için şu bölümü kullan deme imkanımız yok ne yazık ki.

Ya da en güzeli, anlaşılan o ki çok soru soracaksın, bu yüzden aşağıdaki bölüme "İlk Uçağımı Topluyorum" diye bir konu aç, tüm sorularını oradan paylaş.