FrSky Taranis QX7 - PhoenixRC V5.5.I Kumanda Ayarları Videolu Anlatım

Tamer Öztürk

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhaba.PhoenixRC V5.5.I Simülatöründe FrSky Taranis QX7 kumandanın tanıtımı,kanal atamaları ve ilgili diğer ayarları amatörce de olsa hazırladığım videoda sizlere yardımcı olmak amacıyla anlattım.Ne yazık ki video hazırlama konusunda bilgisiz olduğumdan mazur görünüz.Umarım sizlere faydam dokunur.Aynı yöntem kullanılarak diğer kumandalara da benzer ayar uyarlanabilir.İyi Seyirler. :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Senin de ellerine sağlık @TAMER ÖZTÜRK :bravo: Bu konumuzu da hemen indeks ilave edelim :thumbup:
Rica ederim Mehmet abi faydalı olabildiysem ne mutlu bana. :)

Q X7 konusunda havlu attım...:rolleyes:
Benden pas... Ama konuyu izliyorum. Kolay gelsin.
Aslında sanıldığı kadar kötü ve menüleri zor bir kumanda değil Mehmet hocam.Bence en önemli şey bir ürünü alacağınız zaman içinize sinmesi.Eğer içinize sinmediyse satmış olmanız doğru bir hareket bence.Hangisini beğeniyorsanız onu kullanın. :)

Aslında sanıldığı kadar kötü ve menüleri zor bir kumanda değil Mehmet hocam.Bence en önemli şey bir ürünü alacağınız zaman içinize sinmesi.Eğer içinize sinmediyse satmış olmanız doğru bir hareket bence.Hangisini beğeniyorsanız onu kullanın. :)
Tamer bey, Ürün önü açık, mükemmel bir ürün. Kesinlikle aleyhine söylenecek bir şey yok.
Sorun benim yaşım. :laugh:

• Beğen
Tepkiler: Tamer Öztürk