Racerstar 2212 980KV Motor Pervane Sorunu

selman CİN

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhabalar 2212 980 kv lik racerstar marka motorum var ekledim

pervanelerim motora takılmıyor vidali olan yerler geçiyor altındaki kalın yer geçmiyor. ben mi yanlış yapıyorum yoksa farklı bir pervane mi almam gerekiyor. 10 inchlik düşük bütçeli pervane önerirseniz sevinirim. yada elimdeki pervaneleri kullanabileceğim bir aparat

Teşekkürler.

You must be registered for see images attach

Kontrol Kartınız
f3 acro
Model Sınıfı
f450
Motor, Pervane ve ESC
2212 980kv 20A
Kumanda Alıcı ve Verici
flysky
Extra Ekipman
yok
hocam aynı motor var bendede üstteki o sivri yeri çıkıyor zorlayın biraz sonra pervaneyi alttaki resimde eklediğim bölüme takıp üstteki sivri şeyi tekrar takıp sıkıştırıyorsunuz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bildiğim kadarıyla o motorlara dji phantom tipi pervane gerekiyor.:saygilar:

Teşekkürler peki o tarz pervaneleri ne diye aratabilirim google da bir ismi modeli veya tipi varmı bildiğiniz

hocam aynı motor var bendede üstteki o sivri yeri çıkıyor zorlayın biraz sonra pervaneyi alttaki resimde eklediğim bölüme takıp üstteki sivri şeyi tekrar takıp sıkıştırıyorsunuz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Teşekkürler mesajınızı görmemişim sivri yerden kastınız kapaksa o vidali zaten çıkıyor ama onun haricinde başka bi yer çıkmıyor diye biliyorum

O motorlara takılacak pervanelerin motor üzerindeki kertiklere uyumlu göbekleri olması lazım.
İnternette bakarsanız Türkiyede de satanlar var.

Evet dji pervaneleri uyuyor arkadaş ta söylemiş ben daha masrafsız bir şekilde sorunu çözdüm. matkabın ucuna şaft kalınlığında bir demir taktım sonra pervanenin deliğini genişlettim :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: Üye silindi 8682
Evet dji pervaneleri uyuyor arkadaş ta söylemiş ben daha masrafsız bir şekilde sorunu çözdüm. matkabın ucuna şaft kalınlığında bir demir taktım sonra pervanenin deliğini genişlettim :thumbup:
Merhabalar Selman bey bir uyarıda bulunmak istiyorum dediğiniz yöntemi önce kendim sonrada sabit matkap ile sanayide denedim ancak kesinlikle balans sorunu oluyor gövde balansını ayarlamakta gerçekten çok zor. Balanssız pervane uçuş kartını etkileyip kırıma yol açabilir çekim yapıyorsanız görüntüyü bozabilir. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.