Racerstar Rs 20a flashlama sorunu

selman CİN

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhabalar Racerstar 20a esc' yi firmware sürümünü güncellerken yükleme iptal oldu ve tekrar denediğimde çipe hiçbir şekilde birşey yazmadı.

hex dosyasını manuel olarak indirip flashlamayı denedim git repo'sundan gene olmadı aldığım hata resimdeki gibi.

You must be registered for see images attach

internetten biraz araştırdım aşağıdaki resimdeki GND, NC, VCC ve C2 pinleri ile arduino ya bağlayıp yüklersem sanırım tekrar flashlayabileceğim daha önce bu işlemi yapan varmı ? birde varsa daha basit bir çözümü yardımcı olursanız sevinirim.

varsa elinde çalışmayan racerstar marka esc si olan konuyu takip etsin eğer düzelirse çözümünü anlatırım :)

herkese teşekkürler.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yukarıda yazdığım yöntemi denedim esc nin içine blheli suit den tekrar yazılım yükledim arduino ile bağlanınca esc yi tanıyor fakat f3 kontrol kartımla bağlıyken tanımıyor

Net bir şey söyleyemeyeceğim ama bu işlerde iki farklı yazılım olur. Biri bootloader, biri ise firmware. Bootloader bilgisayardaki bios gibi iş yapar, yani bilgisayarın açılması gibi, escnin açılmasını ve diğer cihazlarla konuşabilmesini sağlar. Bu kısımda bir problem olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari