Merhaba

Ahmet Kerem kaya

Yeni Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba, ben ahmet kerem kaya izmirde yaşıyorum, bireysel emeklilik uzmanıyım. Rc modellere çocukluğumdan beri ilgim var ilk olarak rc araba sonrasinda helikopter, drone ve son bir kac ay da tamamen helikopterler ilgimi cekmeye basladi elimde bana göre çok fazla model var (4 kanallıexheli msp190, 6 kanallı v977, falcon 400 v2, e sky belt cp v2, hirobo shottle plus2, kyoso consept 30 ve son olarak jr forza 450) her defasında bu son dedim ama olmadı neyseki artık model alacak bir butçem yok :) foruma bir kac gun önce üye oldum paylasimlar o kadar guzel o kadar kendimi kaptirmisim ki kendimi tanitmayı unuttum gecikme icin kusuruma bakmayın.foruma uye olmama vesile olan @Mevlüt yılmaz' a da teşekkür ederim. Rckolik ailesinde olmak ve engin bilgilerinizi paylaşmaniz muttluluk verici. İyi forumlar iyi gecelr dilerim...

Adınız / Soyadınız
Ahmet kerem kaya
Nereden Katılıyorsunuz
İzmir
İlgilendiğiniz Model
Helikopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
Yok
Merhaba Ahmet Bey.
Aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar dileriz.
Ben Urlada perdeciyim,yakinsaniz çayımı içmeye beklerim.Bende de Gaui X5 helikopter var.

Merhaba Ahmet Bey.
Aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar dileriz.
Ben Urlada perdeciyim,yakinsaniz çayımı içmeye beklerim.Bende de Gaui X5 helikopter var.
Merhaba Mehmet bey, üçyolda oturuyorum hafta içi iş yogunlugu nedeniyle gelmem zor olir ama ilk firsatta hafta sonu cayinizi icmeye gelirim :)