Video Aceminin İlk Uçuşları :) (Ali Haydar Gök)

Evet bu heli işine çok hevesliyim yıllardır. Bide sizin gibi güzel abiler ve dostlar olunca bu iş tadından yenmiyor :D

Helikopter baya uzaktı hiç yakınımıza bile gelmedi ama bu tehlike işi gerçekten çok problem. Yani tareqin uçuşlarında hep düşünürüm bi yanlış hareket hayatını bitirebilir senin yada başka birinin. Hatta hareket değil bir vidanın kopması, bi servonun kilitlenmesi, ne bileyim link çıkması falan... Ama Allah koruyor bizleri çok şükür.

Geçmiş olsun kardeşim, iyi model sizden uzaktayken olmuş size gelmemiş, bence parçayı değişmeden modeli güzelce sök ve baştan topla zaten uçamayacaksın, parça elinde var mı bilmiyorum ama modeli güzelce bir elden geçirmen çok iyi olur.

Geçmiş olsun kardeşim, iyi model sizden uzaktayken olmuş size gelmemiş, bence parçayı değişmeden modeli güzelce sök ve baştan topla zaten uçamayacaksın, parça elinde var mı bilmiyorum ama modeli güzelce bir elden geçirmen çok iyi olur.

3 hafta sonra önemli bi sınavım var. Ama sonrasında modeli baştan aşağı elden geçirebilirim zevkle :)

Evet bayadır video çekmiyordum. Gerçi uçurmaya bile fazla vakit bulamıyordum ufaklığı. Bu aralar tatille birlikte uçuşlarda başladı aksilik çıkmazsa. En son tamirden sonraki ilk video olsun. İnvertte düşürmeme çabası diyelim :D biraz modeli yandan görmeye başladım :) Bi ara yarım metreyi gördü sert bi şekilde ama topladık.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

biraz modeli yandan görmeye başladım :)
Gayet başarılı, aynen devam Ali :thumbup:
Bi ara yarım metreyi gördü sert bi şekilde ama topladık.
Kuyruk bize doğru ilken invert girişlerde yaptığın gibi geri hareketi kullan ama çıkışlarda güvende kalmak için geriye doğru değil, ileri doğru çık. Böylece özellikle yere yakın pozisyonlarda model daha fazla yere yaklaşmadan güvenli bir şekilde çıkar ;)