Duyuru Forum Destek - Abonelik Sistemi ve Reklamsız Kullanım

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.
Yeniden konuyu yukarılara taşımakta fayda var. Zaten hedeflenen miktarada az kalmışken hazır. :) Değerli ağabeylerimizin kıymetli vakitlerini ve emeklerini harcayıp benim gibi yeni modelcilere efsane bir kaynak olarak sunduğu forumumuzu korumak kollamak geliştirmek destek olmak adına durumu imkanı olan herkesi abone olmaya davet ediyorum.Tüm emekleriniz için teşekkür ederiz değerli ağabeylerimiz...

Son bir kişilik dersen, millet yetişemedik diye üzülür, geleceği varsa da gelmez. Gelmek isteyene her zaman yerimiz var diyeceksin.

+1 ile bu sabah itibariyle ilk hedefimiz olan 25 kişi’ye ulaştık :thumbup:

:RCKolik: ailesi olarak bu konuda da bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz, harikasınız arkadaşlar.

Bir şekilde yeni haberi veya fırsatı olan arkadaşlar üzülmesinler, Ömer abimizin de belirtiği üzere "Yeni destek olacaklar için he zaman yerimiz mevcuttur" %p

Mehmet abi forumun senelik masrafları olan $300 hedefini elbirliğiyle tutturduk, destek veren veremeyen herkese teşekkürler. :RCKolik:

Ama artık daha büyük hedefler koymanın vakti geldi bence. :laugh: Malum miamide yazlık var abi, taksitler geliyor. :lollol: :lol: :lol:

Bence hedef kalıcı olarak yılda $1000 dolar olarak güncellenmeli. :coolxf: