Azerbaycandaki uçuşlar

Daha bir uçuş yapmasam da, Erkan abiden almış olduğum beton Goblinim ile çekdirdiyim resmi sizlerle paylaşmak isterim. :)Daha modelin vidasına bile dokunmadım ama böyle muhteşem bir helikoptere sahib olmak bile insana bi ayrı zevk veriyor. :heartxf: İnşallah bi sonrakı F3N yarışmasına hem kendim hem de helikopterim hazırlıklı bi şekilde katılırız :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Daha bir uçuş yapmasam da, Erkan abiden almış olduğum beton Goblinim ile çekdirdiyim resmi sizlerle paylaşmak isterim. :)Daha modelin vidasına bile dokunmadım ama böyle muhteşem bir helikoptere sahib olmak bile insana bi ayrı zevk veriyor. :heartxf:
Her ikiniz de çok yahşi çıkmışsınız Ferid :thumbup:

Her kese selamlar olsun. Epeyi bir süredir işlerim nedeniyle forumdan bir az uzak kalmış durumdaydım ama gelişmeleri ara-sıra vakit bulunca takib ediyorum. Bu zaman aralığında ben tarafdan da bi hayli yeni gelişmeler olmuş durumda. Onları sizlerle paylaşmak isterim. Ülkemde ilk defa bir kurumun isteyi ile Helikopter Mühendisliyi diye bi kulüb açdık ve 11-17 yaşdaki çocuklara helikopter dersleri geçmeye başladım. Gerçek helikopterlerimiz olmadığı için, ben de model helikopterlerden başlamayı tercih etdim. :)

1 haziran - Dünya Çocuklar Günü ülkemizde yüksek çoşkuyla kutlanıyor . Çalışdığım kurumun da bu etkinlikde yer alması durumunda yeni açılmış olan Helikopter Mühendisliyi de halk ile tanış olmak şansı elde etdi. :hoppa:

Üstelik 7.5 ay önce F3N yarışmasında yere çakılan goblini bu güne özel olaraq bakan muavinleri için uçurmak da kismet oldu bana :yuppi:

Vakit yetmezliyinden direk ilk maiden uçuşunu bakanların önünde yapdığım için fazla sert hareketler yapma riskine de girmedim. :rolleyes:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Görüşemediğimiz zamanlar epey yoğun ve koşturmalı bir tempon olmuş @Ferid Hemidli . Kardeş ülke Azerbeycan'da bu hobinin gelişmesi için çok uğraşıyorsun %p:bravo: İnşallah yakın zamanda güzel gelişmeler olur :thumbup: . Detaylı paylaşım ve görseller için de ayrıca teşekkür ederiz :RCKolik:

Görüşemediğimiz zamanlar epey yoğun ve koşturmalı bir tempon olmuş @Ferid Hemidli . Kardeş ülke Azerbeycan'da bu hobinin gelişmesi için çok uğraşıyorsun %p:bravo: İnşallah yakın zamanda güzel gelişmeler olur :thumbup: . Detaylı paylaşım ve görseller için de ayrıca teşekkür ederiz :RCKolik:

Amacsız insanlar nehirde sürüklenen dal parçası gibidirler. Onlar gitmezler, akıntı nereye götürürse oraya da sürüklenirler. Hayatda insanın maksadı olunca ve ne yapacağını bildiyi zaman, başarı elde etmesi de bi hayli yüksek olur. RCKOLİK ailesi olarak maksadımdakı bu yolculukda sizlerin payı oldukca yüksek. İyi ki bu forumu ve sizleri tanımışım Mehmet abi :)

Tebrikler Ferit! Çocuklar için çok güzel bir oluşuma katılmışsın, eline sağlık! Ayrıca, fotolarla kısmen de olsa Bakü'yü de görmüş olduk.
Teşekkürler Ömer abi :) Baküye yolunuz düşerse, kapımız hepiniz için sonuna kadar açık :)