Hangi yıl hangi Goblin modeli çıktı

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
SAB firması modellerinin manual tarihçesini özetlemiş. Böylece yılda kaç model çıkarmışlar bir seferde görebiliyoruz [emoji16]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen
Tepkiler: Hakan SAHBAZ
Hepsi kendimin olmamakla beraber , 380 , 630 ve 480 hariç hepsini monte ettim. Mini cometi büyük comet ile bir sayıyorum :p

Manuellerin kalabalıklığı bir yana, modellerin bazılarının birbirinden devşirme olduğu zaten bir sır değil :) Ama ben bunu kötü bir şey olarak görmüyorum, çünkü temel dizaynı koruyarak ve geliştirerek hareket ediyor firma. Bir yandan piyasasını canlı tutuyor, bir yandan da yeni girene en güncel dizaynı satarken, eski dizayn sahibine de seçenek sunuyor. Örneğin şu an elimdeki 700 Competition'da 770 skidlerini, KSE ana dişlisini, Thunder T kızaklı pil yatağını kullanıyorum. Ayrıca en yakışıklı Goblin de 700 Competition :coolxf:

5 sene 25 model. Hepsi de biribirinden güzel.
Ama favorim Black Nitro. Bu arada bu B. Thunder dediği sonraki model Nitro olan değil mi ?

Thunder aynı 650-700 serisinin elektriklisi... İlk olarak 650 çıkıp sonradan 700 versiyonları da çıktı.

Yemeyip içmeyip model çıkarıyorlar :laugh: Ama hakkını da veriyorlar, benim de en çok favorim Black Nitro :thumbup:

Artık yeşil çıkarmasınlar başka bişey istemiyorum, [emoji28] eleştirilecek bi yanı yok bence taş gibi sorunuz 3d canavarı makineler yapıyorlar.[emoji41]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Malum 700 Com gibi bazı modeller üretimden kalktı. An itibarı ile satışta olan tüm Goblin modellerini hatırlayacak olursak ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Goblin her zaman kalitesini kanıtlamış bi marka,Competiton en güzel modeli zaten bu modeli geliştirmek için ne yapabilirler ki bence gerekde yok BT çıkardılar mekanik aynı sadece gördüğüm farklılıklar renk farkı mat siyah vs adamlar baştan iyisini yapmışlar zaten en azından dediğiniz gibi bir sürü firma kapatırken Goblin yalandan bişeyler yapsada devam ediyor oluşu güzel