HAKRC Storm32 3 akslı gimbal firmware güncelleme işlemi

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhaba bu haftanın videosunda daha önce incelemesini ve testini yaptığım HAKRC storm32 3 akslı gimbalın firmware güncelleme işlemini göstermeye çalıştım. Bu işlem artık geri dönüşü kolay olmayan yolun başlangıcı diyebilirim. Yani iyi kötü fabrika çıkış ayarlarınızdan vazgeçerek tüm sistemi kendi ayarlarınızla kurmak bu işlemle başlıyor diyebilirim. Umarım faydalı olmuştur :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İndeks konuya ulaşmak için .

Bu işlem artık geri dönüşü kolay olmayan yolun başlangıcı diyebilirim. Yani iyi kötü fabrika çıkış ayarlarınızdan vazgeçerek tüm sistemi kendi ayarlarınızla kurmak bu işlemle başlıyor diyebilirim. Umarım faydalı olmuştur :)
Fabrika ayarları her zaman en kolay ve sabit olan ayarlar :D Kendi ayarlarını yapmak ise biraz uğraştırıcıda olsa en güzeli. Hele ki böyle Türkçe detaylı bir kaynak var ise :thumbup: Yeni yolculuğumuzda bakalım bizleri neler bekliyor :heartxf: Paylaşım ve detaylı anladım için teşekkürler İzzet kardeşim %p:bravo:

Fabrika ayarları her zaman en kolay ve sabit olan ayarlar :D Kendi ayarlarını yapmak ise biraz uğraştırıcıda olsa en güzeli. Hele ki böyle Türkçe detaylı bir kaynak var ise :thumbup: Yeni yolculuğumuzda bakalım bizleri neler bekliyor :heartxf: Paylaşım ve detaylı anladım için teşekkürler İzzet kardeşim %p:bravo:

Çok teşekkür ederim valla bu korktuğum bir alandı çekmeye karar vermem epey zamanımı aldı bu yüzden, çok fazla detay var. Umarım altından kalkabilirim :) Bir süre bu seri devam edecek :):)

İnternet bilgiye ulaşımı çok kolaylaştırdı. Ama senin gibi bilgiyi paylaşanlar olmasa hiç bir anlamı olmazdı İzzet kardeşim. Eline, kamerana sağlık. İhtiyaç duyanlar için böyle bir Türkçe kaynak bulunmaz nimet. :bravo:

Ömer abi güzel yorumunuz için çok teşekkür :) :saygilar:

Eline sağlık İzzet kardeşim. :bravo::bravo:
Sonsuz teşekkürler :) Beğenmenize çok seviindim :saygilar::saygilar: