Eachine tx03 ısınma sorunu ÇÖZÜLDÜ !!

Güray kartal

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar bugün eachine tx03 kamerası elime ulaştı çalıştırdım ama çok fazla ısınıyor yanacak diye korkuyorum kullanan varmı bu modeli ne yapabilirim. Birde fpv gözlükten görüntü aldığımda net değil parazitlenme var.

Bildiğim kadarıyla yerde yani hava akımı olmadan bu tür verici entegreli kameralarda özellikle verici tarafı aşırı ısınıyor. Yani normal diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Üye silindi 8682
Ben bunu kara aracında kullanacağım ozmn işim zor bir tane fan ayarlamam lazım

Hocam ısınması normal bütün vericiler ısınır. Ama 2-3 dakikadan fazla soğutmadan bekletirseniz muhtemelen yanacaktır. Dronda uçakta vs sorun olmuyor sürekli hava akımıyla soğuduğu için ama kara aracında nasıl olur bilemem. Muhtemelen çok verimli çalışmazlar. Birde bu vericileri ne kadar oda sıcaklığına yakın değerlerde tutarsanız o kadar fazla güç çıkışı alırsınız.
Minik bi fan ayarlamak en garantisi olacaktır ??

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari

şöyle bir soğutucunun üzerine monte ederseniz vericiyi büyük ihtimalle sorun ortadan kalkacaktır.

Hocam ısınması normal bütün vericiler ısınır. Ama 2-3 dakikadan fazla soğutmadan bekletirseniz muhtemelen yanacaktır. Dronda uçakta vs sorun olmuyor sürekli hava akımıyla soğuduğu için ama kara aracında nasıl olur bilemem. Muhtemelen çok verimli çalışmazlar. Birde bu vericileri ne kadar oda sıcaklığına yakın değerlerde tutarsanız o kadar fazla güç çıkışı alırsınız.
Minik bi fan ayarlamak en garantisi olacaktır ??
Ben internette mini fan bulamadım sizin satış yapan bildiğiniz bir yer var mı ?

Merhaba arkadaşlar tx03 ısınma sorunu nu çözdüm. kara aracıma kameranın arkasında 3 cm aralık bırakarak mini fan taktım altınada alüminyum koydum artık hiç ısınmıyor. sizlere birşey sormak istiyorum ben bu kara aracımın arkasınada kamera takma istiyorum ama öndeki kamera ile aynı ekranda görüntülerini görmek istiyorum böle bir sistem varmı ?

Merhaba arkadaşlar tx03 ısınma sorunu nu çözdüm. kara aracıma kameranın arkasında 3 cm aralık bırakarak mini fan taktım altınada alüminyum koydum artık hiç ısınmıyor. sizlere birşey sormak istiyorum ben bu kara aracımın arkasınada kamera takma istiyorum ama öndeki kamera ile aynı ekranda görüntülerini görmek istiyorum böle bir sistem varmı ?
Şöyle bir alet ile Kumanda üzerinden boş bir kanal ile görüntü geçişi yapabilirsin.