Hezarfen Model Uçak Pistlerinden Kareler ve Dikdörtgenler

Yeni bebişimiz...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2 m kanat açıklığına rağmen kanat alanı oldukça küçük (tam rakamı bilmiyorum ama Sea Fury'den daha az) ama tamı tamına 11 kg (yakıtsız)...

Son düzenleme:
Pazar günü Sümer abinin de çok büyük teknik desteği sayesinde ilk benzinli uçağımın 'kızlık' uçuşunu yaptım. Muhteşem bir uçak. Muhteşem bir iniş. Aklıma hemen @Özgür Evren Varol geldi ve hemen @Sumer Yamaner abinin çektiği videoyu burada paylaşmak istedim. Evren, bizim pist seninkinden 10'da 1"i kadar ama bak biz Hezarfen'de böyle iniyoruz. ?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Pazar günü Sümer abinin de çok büyük teknik desteği sayesinde ilk benzinli uçağımın 'kızlık' uçuşunu yaptım. Muhteşem bir uçak. Muhteşem bir iniş. Aklıma hemen @Özgür Evren Varol geldi ve hemen @Sumer Yamaner abinin çektiği videoyu burada paylaşmak istedim. Evren, bizim pist seninkinden 10'da 1"i kadar ama bak biz Hezarfen'de böyle iniyoruz. ?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ooo yeni model hayırlı olsun abi, güle güle kırımsız uçur :thumbup:

Hep söylüyorum hezarfene inmek bizim piste inmekten daha kolay, bizim pist o kadar geniş ki pistin orta hattında olan uçak çooook uzata oluyor görmek zorlaşıyor :lol::lol::lol: