Hezarfen Model Uçak Pistlerinden Kareler ve Dikdörtgenler

Şükür ki Hezarfen ekibi non-stop çalışıyor,:thumbup: yoksa memleket hobi manasında bitti diyeceğim ya ,:embarras:
Bravo Hezarfen Ekibi :bravo::RCKolik:
Haftaya 26'sında IMAC yarışmasının ikinci etabı yapılacak Hezarfende. 25'inde de son antrenmanlar. Çok az bir antrenmanla katılacağım. Hayırlısı inşallah. İzlemeye buyrun :)

Son düzenleme:
Haftaya 26'sında IMAC yarışmasının ikinci etabı yapılacak Hezarfende. 25'inde de son antrenmanlar. Çok az bir antrenmanla katılacağım. Hayırlısı inşallah. İzlemeye buyrun :)
Deniz hocam , eğer İstanbul'da yaşasam ekibin mutlaka bir üyesi olurdum , yarışmaya gelemesem de gönlüm hep sizinle olacak zaten, hatta sonuç ne olursa olsun, sizler hep gönüllerin şampiyonusunuz :bravo::RCKolik:

Gelemesem de, hep destek tam destek! Ben sizden yanayım. Başarılar!

Salı'dan Cumartesi'ye İstanbul'da idim. Ve bolbol boş vaktim vardı. Haftaiçi pistte olduğunuzu bilseydim hem yüzyüze tanışmak için hemde keyifle izlemek için orada olurdum.

Hezarfende hava müsait olduğunda çoğunlukla birileri oluyor. Ben yiilik iznimi İstanbul dışında geçirdim, Cuma sabahı dönüp, cumartesi günü de Hezarfen'deydim. Maalesef mesai günlerinde Hezarfende olma şansım yok...

Uzun zamandır burada hareket olmamış.
Bugün cok rüzgarlı bir hava vardı.
Bari ufak tefek bir şeyler paylaşayım:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol