50CC hangi motor?

50CC hangi motor?

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Mehmet abi o düşüşe hiç bir şey olmadı..... sadece cowling de az bir ezik vardı onuda tamir ettik. Bu arada ruder servosu bozulmamış bana bir tecrübe 50cc boyutunda modellere asla plastik hor kullanmam o sıyırınca olmuş olan.......
Hasarın çok olmadığı belliydi zaten :thumbup: Ama sebebinin horn dişli sıyırması gerçekten enteresan olmuş :rolleyes:

50CC hangi motor?

Uçuş gayet güzeldi. Burada bir daha anlıyoruz ki gaza gelmemek lazım. İzleyenler kırım görmekten her zaman hoşlanırlar.

50CC hangi motor?

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
Dle 55Ra li ucus videosu benim

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şeyy videoyu izledim de... 3894 tono sayınca acaba aileron mu takılı kaldı dedim.[emoji38]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

50CC hangi motor?

Hayir sumer abi arkadaslarin verdigi gaz ile ruder i surtmedim resmen yere vurdum o esnada da ruder hornu dis siyirip bir sonraki diste tutunmus ve takili kalan ruder beni bu hale getirdi...... Buda bana tecrube bir gaza gelmem bide buyuk modeller e aliminyum Horn takarim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

50CC hangi motor?

Öyle düşüşe o kadarcık hasar kırım sayılmaz! İyi bir pilotaj ile kontrollu düşüş... %p Ama verdiği gaz için de Çağrıya selamlarımı sunarım!

50CC hangi motor?

Selamını söylerim abi çağrıya...... Adam video da bu videonun sonuna iyi bir kırım yakışır diyor zaten...... :mad: :mad: Kırım sayılmaz abi aynen Allaha Şükür

50CC hangi motor?

Sümer Yamaner' Alıntı:
Şeyy videoyu izledim de... 3894 tono sayınca acaba aileron mu takılı kaldı dedim.[emoji38]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Potansiyel bir DIY Devir Sayacı müşterisi bence Sümer abi, 3894'ten emin değilim. :lollol: :lol: :lol: