Acemiyim 4 kanallı marka ve model önerebilir misiniz?

Batu

Yeni Uye
Öncelikle herkese merhaba :)
Forumu youtube dan video izlerken keşfettim bazı sorularım var bu yüzden bu işten anlayan insanlara ihtiyacım olduğu için foruma katıldım.
İzmir'de yaşıyorum ve 4 kanallı ufak rc heli alıcam ama hangı marka ve modeli önerirsiniz? teşekkürler...

14.07.14 Tarihli RCKOLIK Yönetim Güncellemesi
Forum olarak son 1 yılda çıkan V922, V977 gibi 6 kanal micro helilerin başarısı nedeniyle, modelciliğe başlangıç modeli olarak kesinlikle V911 tavsiye etmiyoruz. Tavsiyemiz:

- Hemen Simulasyon kumandası temin ederek, düzenli simulasyon çalışması
- Ve arkasından 6 kanal bir heli alınması. Bu 6 kanal micro olabileceği gibi, 450 ve 500 sınıfı profesyonel bir heli de olabilir

Batu' Alıntı:
Öncelikle herkese merhaba :)
Forumu youtube dan video izlerken keşfettim bazı sorularım var bu yüzden bu işten anlayan insanlara ihtiyacım olduğu için foruma katıldım.
İzmir'de yaşıyorum ve 4 kanallı ufak rc heli alıcam ama hangı marka ve modeli önerirsiniz? teşekkürler...

Batu merhabalar öncelikle forumun tanışma bölümünde bir konu açarak kendini tanıtırsan daha çok yardım alabilirsin soruna gelecek olursak ev içinde ufak tefek alıştırma yapabileceğin ve fiyat olarakta uygun olarak benim önerim wltoys v911 olucak 4 kanallı ve gayet keyifli bir alet tabiki başlangıç için :)

Tamamdır çok teşekkürler :)

Foruma üye olmuşsunuz biraz da araştırma yapıp konuları okusaydınız. Forum da helikopter ile ilgili bir sürü konu var başlangıç modelleriyle ilgili bir çok konu var. Bu hobi de kalıcı ise v911 ile başlamayın. Sim+v922 öneriliyor. Biraz beklerim diyorsanız v977 hem 4 kanallı hem 6 kanallı olarak kullanılıyor. Forumdan v977 sipariş edenler var onların yorumları, inceleme konuları beklenebilir.

Forum kullanmayalı yıllar oldu kadir kardeşim
Zamanla alışıcam inşallah heyecandan konu acıp cevabını bir an önce almak istediğimden bu başlığı açtım.
Şimdi ise forumu yavaş yavaş keşfediyorum ve cevabını aradığım bir çok sorunun zaten cevaplanmış olduğunu gördüm.