Alien 450 SJ4000 havadan Görüntüleme Testi - 1

Çekimler harika abi elline sağlık. Keyifle izliyoruz. :bravo:

Türker Akgün' Alıntı:
Üstad böyle adım adım heliye yaklaşman beni çok mutlu ediyor. :laugh: Bırak abicim kanatlı manatlı şeyleri, yakışır mı zaten delikanlı adama. :lollol: :lol: :lol:

Video, fotoğraflar, müzikler falan çok şahane olmuş. :thumbup: Aldığın ekipmanın hakkını sonuna kadar vermekte üstüne yok. :bravo:

ne yapıp edip üstten pervaneye mevzuyu bağlıyorsunuz kanat iyidir adamı gereksiz yere strese sokmuyor :halay: :halay: :halay: :halay:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
ne yapıp edip üstten pervaneye mevzuyu bağlıyorsunuz kanat iyidir adamı gereksiz yere strese sokmuyor :halay: :halay: :halay: :halay:
Abi ne yaparsin butun konular ustten pervane direkt bagli zaten :lollol: :lol:

"2. video 1:05" Mesut Başkan Kaldırım Temizleme Hizmeti Ücretsiz Olarak Halka Arz Edilmiştir ;D ilk videoda bildiğin sabah çimen kokusu burnuma geldi, 2. videoda belediye tanıtım filmi gibi olmuş. ikiside bütünüyle müthiş uyumlanmış eline sağlık abi : ) birde bu 9x4.7 nası bi pervanedir merak ettim cidden. bu tarz motorlarda neyi araştırsam öneri 9x4.7 tüm dünya diz çökmüş önünde, dün yeni uçak için bikaç parça sipariş geçtim, 9x4.7 yide ekledim görücez gelince :D