aliexpress dispute hakkında

semih Balkar' Alıntı:
Ömer
kaç pil adı isen
arızalılar için
Dispute aç
hepsinin fotoğraf + videosunu çek
ve aliexpress üzerinden videoları gönder
kaç adet ise arızalı pillerin bedelini iste
dispute açılırken
iade istenen bedeli sana soruyor zaten

Hello Omer Faruk, Good day.
Sorry for the inconvenience caused to you.In this case, we will send one free battery to you,Is this okay?
Looking forward to your reply.
Have a nice day.

arkadaşlar cevap atmıs satıcı böyle ne demek istiyor yeni pil mi göndereceğiz diyor ?? ben ne diyeyim şimdi ürünleri onaylayayımmı yoksa yeni ürünlerin kargo kodunu mu talep edeyim ? cevap bekliyor ingilizcesi olan arkadaslar yardımcı olursanız :) dispute acmadan satıcı ile konustum bu arada satıcı ben wu (iRctoy Store) ??

ingilizcemin yettiği kadar bunları söyledim ;hi only 1x battery ? came 3x battery 2x battery did not ? can you send two battery ?? i want extra Request to extend Purchase Protection 30 days thank you..
2 battery did not

nasıl yapmışım ??

Ömer selam, adam sana 1 adet ücretsiz pil göndereyim senin için Ok mi diye soruyor.
Belliki olayı anlamamış eksiklerden haberi yok sadece akan pil için yazmış. Bence artık dispute aç derim. Senin yazdığın anlaşılır olmamış. Şu şekilde yazabilirsin ve bunu dispute açarken de ekle ; ( arada türkçe kısımlar var doldurursun)

Hi, please be informed that although I have ordered 5ea batteries, I have received only 3 batteries and 1ea of them has problem as you see on attached picture. I mean if you send free of charge battery, quantity should be 3ea. or you should refund for 3ea batteries. Now I will open dispute and request refund for 3ea batteries. (toplam tutarın 3/5 ini buraya yazabilirsin)
Waiting for your acceptable reply.
Have a good day.

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Ömer selam, adam sana 1 adet ücretsiz pil göndereyim senin için Ok mi diye soruyor.
Belliki olayı anlamamış eksiklerden haberi yok sadece akan pil için yazmış. Bence artık dispute aç derim. Senin yazdığın anlaşılır olmamış. Şu şekilde yazabilirsin ve bunu dispute açarken de ekle ; ( arada türkçe kısımlar var doldurursun)

Hi, please be informed that although I have ordered 5ea batteries, I have received only 3 batteries and 1ea of them has problem as you see on attached picture. I mean if you send free of charge battery, quantity should be 3ea. or you should refund for 3ea batteries. Now I will open dispute and request refund for 3ea batteries. (toplam tutarın 3/5 ini buraya yazabilirsin)
Waiting for your acceptable reply.
Have a good day.

teşekkür ederim önceden yazdığıma bir cevap atsın bunu kullanırım...

satıcı 30 gün ekstra süre yi kabul etti
Okay, already extend 30 days for you .
And we will resend 3x battery to you , hope you can get it soon.
Have a nice day,

bunu yazdı 3x yollayacakmış bende teşekkür ederek kargo takip kodunu istedim. ?

ömer faruk atalar' Alıntı:
satıcı 30 gün ekstra süre yi kabul etti
Okay, already extend 30 days for you .
And we will resend 3x battery to you , hope you can get it soon.
Have a nice day,

bunu yazdı 3x yollayacakmış bende teşekkür ederek kargo takip kodunu istedim. ?

Bence OK %p

Bu başlığı ilgiyle takip ederken benzer birşey başıma geldi... Kumanda için dongle ve kablo siparişi vermiştim... Kargo bugün elime ulaştı, ama içinden, kurban bayramlarında falan et tartmaya yarayan el kantarı çıktı:) Yani hobinin yanından geçmeyecek bir ürün:) Fotoları çekip attık, bakalım neler olacak...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Başaran' Alıntı:
Bu başlığı ilgiyle takip ederken benzer birşey başıma geldi... Kumanda için dongle ve kablo siparişi vermiştim... Kargo bugün elime ulaştı, ama içinden, kurban bayramlarında falan et tartmaya yarayan el kantarı çıktı:) Yani hobinin yanından geçmeyecek bir ürün:) Fotoları çekip attık, bakalım neler olacak...

Bende 2 gun once aliexpressten dongle siparisi vermistm :) hangi satici sizin ki?

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wenxiong Huang. Bu abinin kafası karışık haberin olsun:)

Fatih Başaran' Alıntı:
Wenxiong Huang. Bu abinin kafası karışık haberin olsun:)

O degil benimki yirttik :D

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi