ALIGN 450 size AIRWOLF scale fuselage

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Levent bey bununla ilgili size zahmet ayri bir konu acsaniz, teknik detaylari, eger hale elinizde varsa montaj resimlerini de paylassaniz. Ustune bir de bir ucus videosu :thumbup: Soyle aksam aksam gozumuz gonlumuz senlenmis olur, ne dersiniz :D

Mehmet bey en kısa zamanda bir konu açacağım,biraz derleme yapmam lazım. :)

H.ibrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Kesinlikle haklisin celalettin abi. Bir forumda paylasmis arkadas okudukca "yok artik daha neler " deyip durmustum.
sacma ve yanlis bir yazi okumusum demekki :-\

Vitrinlik helilere gel diye nara atardik o zaman turker abi :lollol:
o yazıyı yazan arkadaşın, her halde zamanı ve parası çok fazla, işi yok, söktüğünü çöpe atıyor. :laugh:

Levent bey gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyoruz :laugh: :RCKolik:

Birinci sayfa da konuya eklemeler yaptım bilgilerinize. :)

MESAJ ALINMISTIR ABİ ;D

Levent Uygun' Alıntı:
Birinci sayfa da konuya eklemeler yaptım bilgilerinize. :)
Güzel özetlemişsiniz Levent Bey :) Scale yapılacaksa ne kadar büyük o kadar rahat ve iyi :thumbup: Ama çıkılan bu yoldaki gelişmeleri biz yine de merakla takipteyiz %p

Çok zor bir iş 450 scale giydirme , hele hele Airwolf.....Bu sebeple yeni başlayan veya ben gibi tecrübesi olmayıp da çok heveslenen arkadaşlar , mutlaka retracktsız ve kuyruğu açı almayan bir heli modeli tercih etmeli. Hughes MD 500 böyle bir model.Diğer yandan , elbette boyut büyüdükçe hem işin estetiği artıyor, hem çalışma alanı rahatlıyor , hem ortaya çıkan sonuç verilen emeğe oranla daha tatmin edici oluyor...
Ben daha girişemedim bile benim Ec135'e , benzer sıkıntılar benim modelde de var , landing skidleri öylesine ölçeksiz yapılmış , kuyruk benzetelim derken müthiş ağırlaştırılmış , orjinaline benzer landing tasarladım , bunu için 6mm çapta alüminyum boru bulana kadar karnım çatladı buralarda.
Velhasılı güzel iş çıkarıyorsun Levent abi , bazıları için bu iş karşıdan basit ve o kadar da cezbedici olmayabilir fakat , bu işi bilenler ve zevk alanlar için harika bir şekilde ilerliyor projen.Maiden yapacağın günü sabırla bekliyoruz , kolay gelsin abi... :saygilar:

Abi güncellemer süper bana özelden gelenler :) Burdan paylaşsan da arkadaşlar görse nasıl olur :) :RCKolik:

Evet bende başlamışken en büyüğünden başladım raptor 90 huey aldım kuzu gibi evde yatıyor.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Evet bende başlamışken en büyüğünden başladım raptor 90 huey aldım kuzu gibi evde yatıyor.

Abi, toplayalım senin kuzuyu. ;D

Evet, Featring saft'ı değiştirmek için kafayı sökmüşken FBL yapayım dedim, iyi de oldu sanki. Ama iş güç derken biraz ağır ilerliyoruz. ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Levent Uygun' Alıntı:
Evet, Featring saft'ı değiştirmek için kafayı sökmüşken FBL yapayım dedim, iyi de oldu sanki. Ama iş güç derken biraz ağır ilerliyoruz. ;D
Gayet güzel olmuş Levent Bey, ellerinize sağlık :)

Levent Uygun' Alıntı:
Abi, toplayalım senin kuzuyu. ;D
İnşallah bu yaz uçacak benim TZ 50 yi tekrar dirilttim onunla kaldığım yerden eğitime devam sonrasında huey artik .
FBL kafa da çok güzel olmuş 3G sistem olarak kds yi mi kullandin yoksa sadece otopilot için mi?

Mehmet bey teşekkürler.

Lights..

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol