ALIGN T-REX 450 Plus DFC hakkında

Cyclic servolarında her üç servonun da aynı olmasına özellikle dikkat etmek gerek.

Halim Akdağ' Alıntı:
Ds416m servoyu nasıl TEmin edebilirim ve ya onun yerine farklı bir servo önerisi olursa üç servonun da değişmesi mi gerekir acaba

Halim bey eğer 3 servo alacak olursanız 416m almayın. Savöx MG-255 alın. Fiyatı da daha makul hem 10 numara servo. Üstelik thk da stok denk getirebilirseniz yurtdışı fiyatından ucuza bile bulabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Anladım Emre abi üçü de aynı olacak o zaman Servonun içerisindeki küçük motor sürekli dönüyor mecburen üçü de değişecek o zaman . Şafak abi Emre abi de söylemiş tek servo arızalı benim ama üçü de değişmesi gerekiyorsa dediğin servolra nerden bakabilirim ?? Böyle bozarak daha güzel öğreniliyormuş onu da keşfettim :laugh:

THK da bakıyorum Şafak abi de link varsa sevinirim

Bu servo sanırım bahsettiğin abi trex 450 plus dfc de kullanacağım
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hakan Ülgenalp abim bir yorumunda trex 450 sınıfı heli için Turnigy mg90s ds servo önermiş fiyat olarak da gayet makul görünüyor

Halim Akdağ' Alıntı:
Hakan Ülgenalp abim bir yorumunda trex 450 sınıfı heli için Turnigy mg90s ds servo önermiş fiyat olarak da gayet makul görünüyor

Halim , MG90s de metal dişlidir Savöx hem yurtiçinden hemen temin edilebilir , hem de oldukça kaliteli bir servodur...Eğer yurtdışı alışveriş imkanın varsa ,MG90s'i HK'dan alabilirsin , ama Savöx ile kıyaslamak yanlış olur.Ben ekonomik olması hesabıyla , mg90s'leri yine tavsiye ederim , lakin şu an için paypal çalışmadığı için de yurtdışı alışveriş yapamıyorum .Bu sebeple yurtiçinden Savöx almanı şiddetle tavsiye ediyorum... :saygilar:

Hakan abi tavsiyelerini yerine getireceğim teşekkürler :) bir de abi savöx 0255 stokta yok şu anda fakat https://thkmodelucak.com/store/product/1204-sh-0257-savox mevcut bunu alabilir miyim ?? ds416m dijital servonun yerine tam olarak uyar mı acaba

Stokları bitmiş mi .... :-\ .....Sen bilirsin Halim , bu servonun sadece torku biraz daha düşük....Mg90s ile değerler nerdeyse aynı..ama arada bariz bir kalite farkı mutlaka vardır.

Bekleyeceğim bir süre Hakan abi dediğin kadar fark mevcut stoklara gelene kadar :saygilar: fakat ds416m servo denk gelirse tek satılan forumda olur harici olur o şekilde toplamayı da tercih edebilirim sanırım

Halim Akdağ' Alıntı:
Bu servo sanırım bahsettiğin abi trex 450 plus dfc de kullanacağım
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Yesss :)
Ama dediğim gibi takip et stoğa girince kap. :) Topu topu 3-5 tane giriyor stoğa zaten.

Şafak abi saatte bir sayfa yeniliyorum kesin ben farkedene kadar biter:) onlar stoğa girip alana kadar acaba savöx sh-257 var bir takım alsam pişman eder mi beni heli orda hareketsiz durdukça dertleniyorum

Halim Akdağ' Alıntı:
Şafak abi saatte bir sayfa yeniliyorum kesin ben farkedene kadar biter:) onlar stoğa girip alana kadar acaba savöx sh-257 var bir takım alsam pişman eder mi beni heli orda hareketsiz durdukça dertleniyorum
Bende düşünmüştüm 257 yi. Sonra acele etmiyeyim iyisi olsun dedim. Ama 450 de 257 servo kullanan bi arkadaşım var sorun yok diyordu.

Anladım abi o zaman alsam da sıkıntı yaratmaz bir takım fazla servom olur yedekte :) sağol abi ilgin yardımın için

Ben yanlış bilmiyorsam 257, 255 ten sonra çıkan seri boyutlar ve servo aynı ama neleri değişik araştırmak lazim anlayacağınız rahatlıkla 257 kullanabilirsin.