ANKARADAN HOVER

kemalcan

Çalışkan Uye
ilk 6 kanal uçuşum maiden uçuşu hover yarı alan turu :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SELAMINALEYKÜM HERKESE BİLİYOSUNUZKİ BU HOBİYE YENİ BAŞLADIM FORUMDAN ARKADAŞLARIM SAYESİNDE BU SEVİYELERE GELDİM İLK HOVER IMI UÇUŞUMU MAİDEN UÇUŞUMU YAPMIŞ BULUNMAKTAYIM KAZASIZ BELASIZ ALLAHA ŞÜKÜR BAKALIM GELECEK VADEDİYOMUYUM BULUŞMA AYARLAYALIM DEDİM AMA SOĞUKLARDAN DOLAYI SANIRIM KİMSE SICAK BAKMADI BENDE OVACIĞA ÇIKTIM ARKADAŞIMLA BİRLİKTE SELAMETLE KALIN. konuyu doğru yeremi açtım yanlış yeremi onuda anlayamadım hatamız olduysa affola iyi günler

ANKARADAN HOVER

Kemalcan öncelikle ilk uçuş için gayet başarılı bir uçuş olmuş tebrikler, gerçekten bravo :bravo: :thumbup:

İlk 6 kanal tecrüben olduğuna göre gerçek uçuş öncesi anlaşılan bolca simulatorler çalışmışsın ;) Bir de yanındaki arkadaşın desteğini de unutmamak lazım " Ahh işte bunu diyorum, aynen devam..." :D

Şaka bir yana soğukkanlı ve yetenekli olduğun belli. O yüzden çalışmalara aynen devam. Kısa zamanda çok güzel bir yol alacaksın gibi gözüküyor :thumbup:

ANKARADAN HOVER

Mehmet abi çok teşekkür ederim bol bol simülatör çalışıyorum özellikle kafaya göre kullanmaya çalışıyorum kuyruk yanıltıyo fakat burada parmaklarımı hissedemediğim için açılamadım heyecan tabiki oldu ama parmaklarım beni yarı yolda bıraktı amacım yaza reverse ve 3d yapabilmek küçük çaplıda olsa görüşmek üzre

ANKARADAN HOVER

Tebrikler Kemalcan :bravo: :bravo:

Pallerin hiç yere değmesin. ;)

ANKARADAN HOVER

türker hocam çok teşekkürler inşallah devamı gelecek

ANKARADAN HOVER

kemalcan' Alıntı:
Mehmet abi çok teşekkür ederim bol bol simülatör çalışıyorum özellikle kafaya göre kullanmaya çalışıyorum kuyruk yanıltıyo fakat burada parmaklarımı hissedemediğim için açılamadım heyecan tabiki oldu ama parmaklarım beni yarı yolda bıraktı amacım yaza reverse ve 3d yapabilmek küçük çaplıda olsa görüşmek üzre
Kuyruk ya da kafa kismini bir tarafa birak ve asagidaki tiyoyu uygula. Ozellikle yarin Invert, ters ucuslar yaparken bu tiyo cooook isine yarayacak ve Allah razi olsun diyeceksin ;) :D

ANKARADAN HOVER

teşekkürler mehmet abi :D